• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Gdańsk

Znalezionych ofert: 235

15890020 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27867373 15890020 Do wynajęcia od zaraz duża kawalerka na osiedlu Piecki - Migowo w Gdańsku ul. Żylewicza.Mieszkanie o powierzchni 36 m2 położone jest na 6 piętrze wieżowca z windą. Nieruchomość jest po kapitalnym remoncie i została w pełni wyposażona we wszystkie now...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 400 PLN (67 zł/m2)

1
-
36 m2
1980
15890014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27867284 15890014 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie w samym sercu Gdańska. Idealne dla singla lub pary szukających klimatycznego mieszkania w doskonałej lokalizacji, z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej oraz uroków gdańskiej Starówki. LOKALIZACJA:Nieruchomoś...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (88 zł/m2)

2
1
34 m2
1959
15889997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament w sercu Oliwy I wysoki standard I OBC 27866782 15889997 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Przestronny, świetnie wykończony apartament 2-pokojowy w sercu Oliwy - wysoki standard, cisza i doskonała lokalizacja tuż przy Oli...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 300 PLN (83 zł/m2)

2
1
52 m2
2014
15881116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyjątkowe 3 pok. w kamienicy, centrum Wrzeszcza 27624594 15881116 Najemca nie płaci prowizji!Do wynajmu długoterminowego oferujemy wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 62 m2, znajdujące się na 3 piętrze pięknej kamienicy w samym centrum Gdańska Wrzeszcza! Centrum miasta, bliskość komunikacji miejskiej, świetne z...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 950 PLN (64 zł/m2)

3
1
62 m2
1911
15889979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ciche | Blisko lasu | 62m² | Gdańsk Oliwa 27866305 15889979 Wynajmę Państwu trzypokojowe mieszkanie z balkonem w Gdańsku przy ul. TatrzańskiejLOKALIZACJA:Ulica Tatrzańska położona jest w malowniczej dzielnicy Gdańsk Oliwa, tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Mieszkanie jest trzystronne, z ekspozycją na...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 900 PLN (63 zł/m2)

3
1
62 m2
1979
15523406 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20461292 15523406 Dwupokojowy apartament z balkonem, klimatyzacją, miejscem w hali i komórką, najbliższe sąsiedztwo 'Starego Miasta'Doskonała lokalizacja w centrum Gdańska, zaledwie kilkuminutowy spacer dzieli nas od 'Starego Miasta' czy Wyspy Spic...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 700 PLN (115 zł/m2)

2
1
41 m2
2021
15803607 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26299138 15803607 Dwupokojowe, doskonale skomunikowane mieszkanie z balkonem w centrum GdańskaLokalizacja w sąsiedztwie dworca głównego w Gdańsku skąd komunikacją miejską jesteśmy w stanie dojechać w każdy zakątek Trójmiasta, przystanki tramwajowe i autobusowe. Kilka ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 000 PLN (44 zł/m2)

2
1
45 m2
1957
15882696 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Albatross Tower/ blisko morza - Gdańsk Przymorze 27673120 15882696 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY: blisko komunikacji miejskiej dużo terenów zielonych i rekreacyjnych w pełni wyposażoneblisko morzadodatkowo dostępna ogólno...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 000 PLN (67 zł/m2)

1
-
30 m2
2015
15870666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Awiator Zaspa- 2 pokoje! Od zaraz! 27435261 15870666 Koszty:-Czynsz najmu: 3000 zł.-100 zł netto = 123 zł brutto - miejsce parkingowe w hali garażowej-60 zł netto = 73,80 zł brutto - komórka lokatorska-Opłaty administracyjne: ok. 560730 zł (latozima).-Prąd: według zużycia.-Kaucja: ok. 3690 zł.-Wymagany...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (65 zł/m2)

2
1
46 m2
2013
14686859 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament+ taras 40m widok na Motławę! od 1.08 2974283 14686859 JEDYNE TAKIE MIESZKANIE NAD SAMĄ MOTŁAWĄ ! APARTAMENT W SAMYM SERCU STAREGO MIASTA!TARAS Z WIDOKIEM NA MOTŁAWĘ I PANORAMĘ MIASTA!TYLKO U NAS!LOKALIZACJA: Apartament usytuowany w sercu Gdańska. Zabudowa mieszkalna jest kameralnym i monitorowanym osied...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

10 000 PLN (67 zł/m2)

4
1
150 m2
2013
15826482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26614750 15826482 Przyjdź, zobacz, wynajmij!!LOKALIZACJAMieszkanie położone na cichym, kameralnym osiedlu, zlokalizowanym nieopodal ulicy Kartuskiej- przy ulicy Malczewskiego. Umożliwia to szybki dojazd zarówno do centrum miasta jak i do trójmiejskiej obwodnicy. W sąs...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 000 PLN (56 zł/m2)

3
1
71 m2
2012
15856353 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament z wyjątkowym widokiem na morze – Gdańsk 27088723 15856353 Na wynajem atrakcyjny apartament z wyjątkowym widokiem na morze - Gdańsk PrzymorzeTen apartament na 10. piętrze oferuje oszałamiający widok na morze i zatokę, który roztacza się z przestronnej loggii. Wysoka kondygnacja gwarantuje nie tylko widok bez...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

5 800 PLN (88 zł/m2)

3
1
66 m2
2024