• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 82

15859013 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27160897 15859013 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i dwoma miejscami parkingowymi – Ursynów, ul. Roentgena 22Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej wygodnych do życia części Warszawa &a...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 999 PLN (76 zł/m2)

3
1
66 m2
2020
15872755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27501585 15872755 Funkcjonalne mieszkanie 45 m² po remoncie Zielony Ursynów ul. Gajdy cisza i komfort. Do wynajęcia funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 45 m² , położone na parterze kameralnego budynku ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (73 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15761111 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25371900 15761111 Do wynajęcia luksusowo wykończone trzypokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze w nowym budynku Rytm będącym inwestycją uznanego dewelopera Echo Investment, przy ul. Iwanowa - Szajnowicza 8 tuż przy stacji metra M1 Kabaty.Projekt aranżacji wnętrza m...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 400 PLN (92 zł/m2)

3
2
69.27 m2
2024
15758287 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25319523 15758287 Do wynajęcia luksusowo wykończony trzypokojowy apartament położone na 5. piętrze w nowym budynku RYTM będącym inwestycją uznanego dewelopera Echo Investment (2024 r.) pod adresem ul. Iwanowa-Szajnowicza 8, tuż przy stacji metra M1 Kabaty.Projekt aran...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 400 PLN (91 zł/m2)

3
2
70.32 m2
2024
14212968 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2526703 14212968 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu. Wysoki standard wykończenia. Lokal składa się z:- przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon (ok. 10 m2),- sypialni z przestronną szafą w zabudowie,- przedpokoju z dwoma szafami w zabudo...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (53 zł/m2)

2
-
55 m2
2004
15756836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25285980 15756836 Do wynajęcia elegancki, trzy­pokojowy apartament wykończony na wysokim poziomie, położony na I. piętrze w V‑piętrowej części nowego budynku RYTM (Echo Investment, 2024) przy ul. Iwanowa‑Szajnowicza 8, tuż przy stacji metra M1 Kabaty. Wnętrze mieszkan...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 400 PLN (99 zł/m2)

3
2
64.4 m2
2024
15807913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Słoneczne 2 pokoje z osobną kuchnią blisko metra 26382726 15807913 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 54 m2, piętro 23 bez windy w budynku z 1986 r przy ul. Małej Łąki, Ursynów Natolin.Wygodne, jasne, ustawne, bardzo dobrze doświetlone, idealne dla singlasingielki, pary, dwójki studentów, niewielkiej rodziny. Cena: ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (57 zł/m2)

2
-
54 m2
1986
15817887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne trzy pokoje na Kabatach 26569294 15817887 Mościcki Nieruchomości oferuje Państwu do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie trzypokojowe w sercu Kabat – 3,2 metra wysokości, świeżo po remoncie! Umeblowane. Miejsce postojowe w cenie.Dla osób poszukujących przestrzeni i wysokiego standard...

Warszawa (Ursynów), Melchiora Wańkowicza

6 200 PLN (91 zł/m2)

3
2
67.8 m2
2001
15823603 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękne mieszkanie z widokiem na Las Kabacki 26578783 15823603 Elegancja i Spokój przy Lesie Kabackim – Komfortowe Mieszkanie na Wynajem z miejscem postojowym w cenie.Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkową ofertę wynajmu nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Relaksowej 33. To propozycja dla osób pos...

Warszawa (Ursynów), Relaksowa

3 800 PLN (67 zł/m2)

2
1
57 m2
2006
15830658 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Super kawalerka na Natolinie 26676888 15830658 Do wynajęcia od zaraz komfortowa kawalerka o powierzchni 38 m², położona na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul. Braci Wagów na warszawskim Natolinie.Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w nowoczesnym budynku apartamentowym z windą (również do g...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (74 zł/m2)

1
1
38 m2
2008
15826260 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne mieszkanie w nowym budynku 26639508 15826260 Hampton Home oferuje na wynajem nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy SGGW w nowym budownictwie z 2025r.Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni  42 m², położone w nowoczesnym budynku z 2025 roku, w zielonej i świetnie skomunikowan...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (83 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15819366 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ursynów, studio, garderoba, od zaraz 26638365 15819366 Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie z balkonem- Ursynów, ul. Sosnowskiego 3.Możliwy najem na krótszy termin 3-6mcy.Szukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dojazdem do centrum? To miejsce zostało stworzone dla...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 690 PLN (87 zł/m2)

1
1
31 m2
1980