• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 93

15879081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27607990 15879081 Na wynajem apartament typu studio o powierzchni 50,5 m2 - wyremontowane i w bardzo dobrym standardzie. Położone przy ul. Gwiaździstej, w widocznym z każdego miejsca we Wrocławiu drapaczu chmur Sky Tower Opiekun nieruchomościMarta Woźniczka-OpuchlikNr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 000 PLN (120 zł/m2)

2
1
50 m2
2013
15872998 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27509904 15872998 Opiekun Oferty: Monika JaworskaTel. 602 101 602 OFERTA TYLKO DLA OSÓB ZATRUDNIONYCH W RAMACH UMOWY O PRACĘ.Mieszkanie idealne dla 2 osób ceniących komfort i przestrzeń.Właściciel nie akceptuje zwierząt.Czas trwania umowy najmu - ok. 12 miesięcy. Naje...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (47 zł/m2)

3
1
55 m2
1974
15870926 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27446522 15870926 Opiekun OfertyKonrad RakowieckiMIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZSerdecznie polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m, zlokalizowane w prestiżowej Rezydencji Borek przy ul. Saperów. Lokal znajduje się na parterze i wyróżnia się dużym, p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 900 PLN (98 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15870272 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27424663 15870272 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 22.05***Serdecznie polecam do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy Rymarskiej na Krzyk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 900 PLN (111 zł/m2)

4
-
107 m2
2006
15863457 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27248863 15863457 Mieszkanie 3 pokojowe dwupoziomoweOPIEKUN OFERTY:PAWEŁ GRZESIKTel: 602 101 602For English version scroll downZapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 85 m2 Mieszkanie składa się z:Poziom 0, salon, przedpokój, kuchnia...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (41 zł/m2)

3
-
85 m2
2002
15867087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27334998 15867087 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD MAJA**Serdecznie polecam do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Drabika na...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 400 PLN (72 zł/m2)

2
1
47 m2
2022
15848420 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26937529 15848420 Opiekun ofertySebastian MatczakLicencja numer 31726Tel. 602 101 602Do wynajęcia komfortowe mieszkanie z osobną sypialnią w nowym budownictwie, bardzo niskie opłaty czynią to mieszkanie idealnym miejscem dla studentów i parNa wynajem komfortowe i funk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 450 PLN (88 zł/m2)

2
-
28 m2
2024
15846313 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26882212 15846313 2 pokoje z tarasem 49 m2 Ołtaszyn pierwszy najemOpiekun Oferty:Barbara BoberTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 23784***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania na wroc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 600 PLN (73 zł/m2)

2
-
49 m2
2025
15829246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26649621 15829246 OPIEKUN OFERTYPaweł GrzesikTel. 602 101 602DO WYNAJĘCIA PRZESTRONNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z GARAŻEM BELVEDERE PARK, UL. PRZYJAŹNINa wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,53 m, położone na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (58 zł/m2)

2
1
52 m2
2015
15888668 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27819677 15888668 ***Mieszkanie dostępne do wynajęcia od zaraz *** Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Buforowej (Krzyki - Jagodno). Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 2019 roku - osiedle Nowe Jagodno. Budynek posiada ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (47 zł/m2)

2
-
55 m2
2019
15887091 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27777169 15887091 Rozkładowe, 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 63 mkw z balkonem położone w dzielnicy Krzyki - Gaj przy ul. Orzechowej.Pokój dzienny ma pow. 20 mkw z wyjściem na duży balkon, drugi pokój 13 mkw, trzeci 10 mkw. Możliwość wynajmu pokoi z osobna. Każdy pokó...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (48 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15861963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 oddzielne pokoje, słoneczne, centrum 27218405 15861963 Na wynajem funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone przy ul. Ślicznej we wrocławskim Tarnogaju.Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ i składa się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC oraz przedpok...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (55 zł/m2)

3
1
55 m2
-