• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 280

15732009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 24797623 15732009 0% prowizji od najemcy! 0% tenant commission!Telefon bezpośredni do Agenta: Direct phone number to the Real Estate Agent:5*0*4***8*7*8***5*9*6Wyjątkowa oferta nowoczesnego JEDNOPOZIOMOWEGO mieszkania 4-pokojowego z 2013 roku składającego się m.in. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 400 PLN (58 zł/m2)

4
1
93 m2
2013
15857922 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27135094 15857922 Wombat Nieruchomości oferuje na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na nowoczesnym i cenionym osiedlu Olimpia Port na wrocławskich Swojczycach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu z windą. Lokal zo...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 900 PLN (59 zł/m2)

2
-
49 m2
2020
15857851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27134400 15857851 Wombat Nieruchomości oferuje na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m², położone na nowoczesnym i cenionym osiedlu Olimpia Port na wrocławskich Swojczycach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu z windą. Lokal...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 900 PLN (53 zł/m2)

2
-
55 m2
2018
15871833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27476221 15871833 Luksusowe Mieszkanie z Dużym Balkonem Położone na 14 Piętrze. Polecam do wynajmu luksusowe, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 w nowym budynku Quorum wybudowanym w 2025 roku na ulicy Sikorskiego. ; Rozkład mieszkania: ; - Salon połączony ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (76 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15870557 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27429737 15870557 Bardzo ładnie urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie w nowym apartamentowcu w ścisłym centrum Wrocławia z miejscem w garażu podziemnym. Pokój o pow. ok. 20 m2 z balkonem o pow. ok. 4 m2, na podłodze panele , na ścianach gładzie, umeblowanie: sof...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (63 zł/m2)

2
1
38 m2
2007
15870558 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27429736 15870558 Nowe, bardzo ładnie urządzone,  wyposażone mieszkanie 2 -pokojowe budynku 4-piętrowym na kameralnym osiedlu. Mieszkanie gustownie wykończone - na podłodze panele oraz glazura , ściany gładzie, okna pcv z roletami zewnętrznymi . Pokój dzienny wraz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (67 zł/m2)

2
1
33 m2
2018
15527204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 oddzielne pokoje + salon z kuchnią, z balkonem 20532673 15527204 Na wynajem duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,37 m², położone na 2. piętrze czteropiętrowej plomby z lat 90., przy ul. Orzeszkowej 47 we Wrocławiu, w dzielnicy Ołbin. Mieszkanie jest dwustronne, jasne i bardzo dobrze doświetlone. Zostało ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (51 zł/m2)

4
1
84 m2
1990
14771021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Grabiszyńska, obręb Stare Miasto 3043890 14771021 Mieszkanie 1 pokojowe, generalny remont w 2017 r, aktualnie wynajmowane do 30 kwietnia 2026r, wolne od 1 maja 2026.Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu komunikacja miejska, sklepy, usługi, Rynek w zasięgu spaceru. Ogrzewanie miejskie...

Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), ul. Grabiszyńska

1 800 PLN (72 zł/m2)

1
1
25 m2
1980
15869982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27413983 15869982 Luksusowy, 3 - pokojowy apartament w inwestycji River Point na Kępie Mieszczańskiej na Starym Mieście we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 58m2 znajduje się na 5-tym pietrze nowo wybudowanego budynku klasy premium, od strony zachodniej. Bardzo ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 700 PLN (81 zł/m2)

3
1
58 m2
2019
15868090 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27364346 15868090 DO WYNAJĘCIA KAWALERKA W BLOKU BLISKO RYNKU Mam przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze bloku położonego przy ul Zdrowej blisko Pl. Legionów i rynku Cena: 2000 zł czynsz miesięczny + opła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 000 PLN (77 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15846426 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26887380 15846426 Zadbane 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie o pow. 60 mkw znajdujące się na wysokim parterze w b. spokojnej i świetnie skomunikowanej okolicy przy ul. Łąka Mazurska (okolice pl. Kromera).Rozkład mieszkania to: przedpokój, 3 pokoje (sypialnia, salon, p...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (58 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15862028 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Funkcjonalne pokoje, słoneczne, duży balkon 27221139 15862028 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,54 m², położone przy ul. Grabskiego na wrocławskich Gajowicach, zaraz obok Powstańców Śląskich.Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC oraz przestronnego pr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (49 zł/m2)

2
1
53 m2
2000