• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 178

15806239 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piętro domu w Orłowie 26330179 15806239 Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow.97m2 w prywatnym domu w Gdyni w Orłowie.Piętro domu.W skład mieszkania wchodzą cztery pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową, toaleta, przedpokój.Istnieje możliwość doposażenia mieszka...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 000 PLN (41 zł/m2)

4
1
97 m2
1991
15850139 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26988924 15850139 TRZYPOKOJOWY APARTAMENT na wynajem o powierzchni 101,30 mkw znajduje się na kameralnym osiedlu przy ul. Zaściankowej.ROZKŁAD:jasny salon z jadalnia i częściowo otwarta na salon kuchnią2 komfortowe sypialniełazienka, z wanna oraz oddzielna łazienka z ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 400 PLN (63 zł/m2)

3
1
101 m2
2010
15872463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27494282 15872463 AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący 509 863 247Najem okazjonalny, brak prowizji dla Biura.Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania przy ul. Krótka 1 w ścisłym centrum Bielska - Białej, woj. śląskie.Przytulne i komfortowe mieszk...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

2 000 PLN (61 zł/m2)

1
1
33 m2
1910
15872766 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, 32 m², ul. Szpitalna 27501816 15872766 Oferuję do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m², położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Szpitalnej w Tarnowie.Lokal składa się z:dwóch niezależnych pokoi,widnej kuchni,łazienki z WC,przedpokoju.Mieszkanie jest w pełni umeblowane ora...

Tarnów, ul. Szpitalna

1 400 PLN (44 zł/m2)

2
1
32 m2
-
15872748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27501805 15872748 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze w wieżowcu, przy ul. Słonecznej, na osiedlu Jagiellońskim. W skład pomieszczeń wchodzą: - pokój z wyjściem na balkon typu loggia - sypialnia - widna kuch...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 PLN (38 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15872755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27501585 15872755 Funkcjonalne mieszkanie 45 m² po remoncie Zielony Ursynów ul. Gajdy cisza i komfort. Do wynajęcia funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 45 m² , położone na parterze kameralnego budynku ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (73 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15871673 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27473604 15871673 Do wynajęcia 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 , przy ul. Żelaznej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, w 10 piętrowym w budynku. W promieniu 250 m przystanki autobusowe i tramwajowe, metro Rondo ONZ w odległości 1km, liczne skle...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (75 zł/m2)

2
-
36 m2
1970
15649488 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23294013 15649488 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 88,7 m2, zlokalizowane przy ul. Słomińskiego w Śródmieściu. W mieszkaniu została zdemontowana zabudowa kuchni. Kuchnia jest w trakcie remontu (najemca będzie zobowiązany zorganizować logistycznie mont...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (45 zł/m2)

3
-
88 m2
2000
15872613 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pok.mieszkanie w sercu Gdyni 27498630 15872613 Tylko u nas !!!Idealnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 48m2.Mieszkanie znajduję się w budynku z 1948r. na terenie zamkniętym.W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z okn...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 500 PLN (52 zł/m2)

2
1
48 m2
1948
15872604 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27498724 15872604 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia ładne, przytulne 3-pokojowe mieszkanie na doskonałej lokalizacji, na Górnym Mokotowie blisko Centrum Handlowego Westfield Mokotów.Mieszkanie umeblowane, wolne, gotowe do wprowadzenia, czeka na...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (73 zł/m2)

3
-
49 m2
1970
15861228 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27199582 15861228 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 46,50 m kw, położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku .Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, przy ul. Parkowej 7 w ścisłym Centrum ...

Białystok (Mickiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 600 PLN (35 zł/m2)

2
1
46 m2
1964
15871693 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27474151 15871693 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie , o powierzchni 42,6 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich. Osiedle strzeżone, zamknięte, świetny dojazd do centrum komunikacją miejską (tramwaj i autobus ok. 100 m), jak i samoch...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (67 zł/m2)

2
-
42 m2
2008