• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 181

15649488 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23294013 15649488 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 88,7 m2, zlokalizowane przy ul. Słomińskiego w Śródmieściu. W mieszkaniu została zdemontowana zabudowa kuchni. Kuchnia jest w trakcie remontu (najemca będzie zobowiązany zorganizować logistycznie mont...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (45 zł/m2)

3
-
88 m2
2000
15872613 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pok.mieszkanie w sercu Gdyni 27498630 15872613 Tylko u nas !!!Idealnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 48m2.Mieszkanie znajduję się w budynku z 1948r. na terenie zamkniętym.W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z okn...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 500 PLN (52 zł/m2)

2
1
48 m2
1948
15872604 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27498724 15872604 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia ładne, przytulne 3-pokojowe mieszkanie na doskonałej lokalizacji, na Górnym Mokotowie blisko Centrum Handlowego Westfield Mokotów.Mieszkanie umeblowane, wolne, gotowe do wprowadzenia, czeka na...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (73 zł/m2)

3
-
49 m2
1970
15861228 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27199582 15861228 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 46,50 m kw, położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku .Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, przy ul. Parkowej 7 w ścisłym Centrum ...

Białystok (Mickiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 600 PLN (35 zł/m2)

2
1
46 m2
1964
15871693 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27474151 15871693 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie , o powierzchni 42,6 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich. Osiedle strzeżone, zamknięte, świetny dojazd do centrum komunikacją miejską (tramwaj i autobus ok. 100 m), jak i samoch...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (67 zł/m2)

2
-
42 m2
2008
15872534 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27495941 15872534 3-pokojowe mieszkanie na wynajem Olsztyn, Pojezierze, ul. Kołobrzeska 61 m²Do wynajęcia funkcjonalne, w umeblowane mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Kołobrzeskiej na osiedlu Pojezierze.Układ p...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 690 PLN (44 zł/m2)

3
1
61 m2
1965
15620869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22613753 15620869 Apartament w kompleksie hotelowym Polonia, 600 metrów od plaży, 100 metrów od przystani jachtowej. Lokal do wynajmu długoterminowego, minimum 12 miesięcy. Apartamentowiec Polonia, zbudowany w nowoczesnym kształcie statku pasaż...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (53 zł/m2)

2
-
47 m2
2000
15748238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25108297 15748238 DO WYNAJĘCIA DWUPOKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. DALIOWEJ, PODGÓRZE DUCHACKIE OPIS MIESZKANIA: Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze o powierzchni 45,5 m2. W skład którego wchodzą pomieszczenia: - Salon z aneksem kuc...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (47 zł/m2)

2
-
45 m2
2002
15872456 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokojowe z ogródkiem i miejscem postojowym 27493734 15872456 Nowe mieszkanie z ogródkiem oraz z miejscem postojowym . Posiadamy do wynajęcia nowo oddane i komfortowo wykończone mieszkanie o wysokim standardzie. Lokal jest położony w nowoczesnym budynku z windą , na zamkniętym i kameralnym osiedlu w Rumi. ...

Rumia, ul. Jeziorna

2 000 PLN (53 zł/m2)

2
1
38 m2
2025
14727762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pok.mieszkanie w nowej inwestycji Modern Tower 3007625 14727762 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 38m2 w Gdyni na Wzgórzu Św.Maksymiliana.Mieszkanie mieści się w budynku Atal Modern Tower z 2021r.W kompleksie lobby z recepcją.W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia z szafą, łazien...

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 100 PLN (82 zł/m2)

2
1
38 m2
2021
15868571 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje Toruńska w centrum Gdańska na wynajem ! 27385966 15868571 PIĘKNY NOWOCZESNY APARTAMENT DO WYNAJĘCIA OD ZARAZW skład mieszkania wchodzą:- Salon z aneksem kuchennym,- sypialnia I z łóżkiem dwuosobowym -sypialnia II z dwoma łóżkami jednoosobowymi jest możliwość zamiany na łóżko dwuosobowe- łazienka,-hol Aparta...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 200 PLN (74 zł/m2)

3
1
57 m2
-
15872407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 27491838 15872407 Ekskluzywny dwupoziomowy apartament w Bielanach Wrocławskich - wyjątkowa propozycja w nowoczesnym, kameralnym budynku zaledwie czterech apartamentów. To wyjątkowe miejsce łączy wysoką jakość wykończenia, komfort oraz funkcjonalność, spełniając oczeki...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

7 700 PLN (57 zł/m2)

5
2
134 m2
2007