• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 180

15850994 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27011150 15850994 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie – Ruda Śląska, ul. Tiałowskiego.Do wynajęcia nowoczesne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35,7 m2 zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Tiałowskiego. Mieszkanie znajduje się n...

Ruda Śląska (Godula) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

1 200 PLN (34 zł/m2)

2
1
35.7 m2
1935
15872321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27490234 15872321 To mieszkanie, położone w jednej z najbardziej nowoczesnych i imponujących inwestycji przy Rondzie Daszyńskiego, oferuje komfort życia w miejscu, które funkcjonuje jak samowystarczalne miasto w mieście. To przestrzeń idealna dla osób, które cenią wyg...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (92 zł/m2)

2
-
47.68 m2
2021
15683303 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23893177 15683303 Komfortowe ustawne 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie 3 min. od St. Metra UrsynówMieszkanie ciche dwustronne, widne i rozkładowe - wejście do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju. Ustawny salon z wyjściem na balkon, sypialnia, pokój który obecnie peł...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (68 zł/m2)

3
1
63 m2
1980
15698293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal w cichym zakątku Mokotowa 24147650 15698293 Nowa oferta naszego biuraZapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu znajdującego się w cichej okolicy dolnego Mokotowa. Lokal położony jest na 5 piętrze, budynku mieszkaniowo-biurowego, wyposażonego w windę. Sam budynek, przeszedł częściowy ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 735 PLN (39 zł/m2)

9
-
172 m2
1996
15872253 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27488789 15872253 Biuro KNC Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 46,5 m², położonego w ścisłym centrum Tarnowa. Lokal znajduje się na parterze niskiego bloku, usytuowanego na zamykanym i bezpiecznym podwór...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 800 PLN (39 zł/m2)

2
1
46.5 m2
-
15872145 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27486003 15872145 Do wynajęcia od maja kawalerka- Bielany ul Marymoncka. Mieszkanie to idealna propozycja dla singla lub pary . Obszerny pokój dzienny, przytulny i ciepły. W pokoju kanapa, szafa w zabudowie, stolik z 4 krzesłami, telewizor. Z pokoju wyjście na spory b...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (89 zł/m2)

1
1
28 m2
1958
15741140 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24966724 15741140 DO WYNAJĘCIA DWU POKOJOWE MIESZKANIE NA OSIEDLU SPORTOWYM Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane jest na wysokim parterze. W skład mieszkania wchodzą pomieszczenia: -2 pokoje -Kuchnia -Łazienka; -Przedpokój; W wyposażeniu kuchen...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (57 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15732009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 24797623 15732009 0% prowizji od najemcy! 0% tenant commission!Telefon bezpośredni do Agenta: Direct phone number to the Real Estate Agent:5*0*4***8*7*8***5*9*6Wyjątkowa oferta nowoczesnego JEDNOPOZIOMOWEGO mieszkania 4-pokojowego z 2013 roku składającego się m.in. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 400 PLN (58 zł/m2)

4
1
93 m2
2013
15624519 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 22705679 15624519 Do wynajęcia przestronny, dwupoziomowy apartament w sercu KonstancinaOferujemy do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 180 m², zlokalizowany w centrum Konstancina. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie przestronność, eleg...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

9 000 PLN (50 zł/m2)

4
3
180 m2
2020
15869923 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27411500 15869923 Na wynajem komfortowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Malborskiej. Lokal został przygotowany z dbałością o detale, jest w pełni umeblowany i gotowy do wprowadzenia.Ukła...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (60 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15820748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje Gdynia Pogórze, okolice Shiraz Park 26638033 15820748 Oferuję do wynajęcia mieszkanie w Pogórzu (praktycznie Gdyni Pogórzu) - Shiraz Park.Mieszkanie o powierzchni 44 m2 z dużym balkonem, miejscem postojowym przed budynkiem. III piętro z windą.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni ...

Gdynia (Pogórze) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 700 PLN (61 zł/m2)

2
1
44 m2
2014
15857922 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27135094 15857922 Wombat Nieruchomości oferuje na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na nowoczesnym i cenionym osiedlu Olimpia Port na wrocławskich Swojczycach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu z windą. Lokal zo...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 900 PLN (59 zł/m2)

2
-
49 m2
2020