• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 180

15775829 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25684984 15775829 NOWOCZESNE M2 w Centrum Bytomia! Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 31,14 m2 w wyremontowanej kamienicy w Bytomiu - w Centrum, usytuowane na pierwszym - trzypiętrowego budynku (odremontowana kamienica). Mieszkanie po kapitalnym r...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

1 600 PLN (52 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15871045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka- Gdańsk Wrzeszcz 27452696 15871045 Kawalerka w Gdańsku we Wrzeszczu o pow.40m2.Znajduję się w budynku z 2002r., na terenie zamkniętym z ochroną i windą w centrum Wrzeszcza, w II linii zabudowy, u zbiegu al. Grunwaldzkiej i Wojska Polskiego.Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuch...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 900 PLN (73 zł/m2)

1
1
40 m2
2002
15871017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27452083 15871017 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIKomfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pradze-Północ. Nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - AGD w kuchni, pralka, odkurzacz, klimatyzacja. Świetna lokalizacja, dogodny dojazd do centrum Warszawy - w pobliżu przyst...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 780 PLN (97 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15867856 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pierwszy najemca / Parking / Dwie Sypialnie 27354972 15867856 Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 83 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Wawrze przy ulicy Mieczysława Pożaryskiego. Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe na p...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (53 zł/m2)

3
1
83 m2
2024
15468715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Białołęka, ul. Światowida 16, 2-pokojowe 19244344 15468715 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Białołęka, ul. Światowida 16 45 m² parter z balkonem WiFi miejsce postojoweChętnie na kilka miesięcy. Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na parterze n...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 790 PLN (62 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15859461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27168080 15859461 Oferujemy do wynajęcia przestronny, 3 - pokojowy apartament przy Al. Rzeczypospolitej. Mieszkanie ma 84 mkw i składa się z:- 29. metrowego salonu z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, - dwóch przestronnych sypialni, - łazienki z WC (znajduje się ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 PLN (75 zł/m2)

3
1
79 m2
2010
15257669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 14014685 15257669 PROPONUJEMY DO WYNAJĘCIA ATRAKCYJNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM O POWIERZCHNI 39,66 M2, POŁOŻONE W SŁUPSKU NA OSIEDLU NOWE MIASTO PRZY UL. DYWIZJONU 303. DO MIESZKANIA PRZYNALEŻY KOMÓRKA LOKATORSKA ORAZ MIEJSCE PARKINGOWE...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 000 PLN (51 zł/m2)

2
-
39 m2
-
13346363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 1637696 13346363 NA WYNAJEM STUDIO W KROWODRZY 42 M2, UL.KONARSKIEGO OKOLICE AGH, UR. Oferujemy Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 42 m2 przy ulicy Konarskiego. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na wysokim parterze i składa się z: -przestronnego salonu...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (48 zł/m2)

1
-
42 m2
1930
15862064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27221951 15862064 NA WYNAJEM 2 POKOJOWE MIESZKANIE W INWESTYCJI GARDEN RESIDENCE SKŁADAJĄCE SIĘ Z: - salon z otwarta kuchnią - sypialnia - łazienka - przedpokój - taras o pow.25m2 ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (91 zł/m2)

2
-
33 m2
2010
15759195 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Rozkładowe 3-pokoje/1 piętro/balkon 25335698 15759195 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka570 097 070                   OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!Do wynajęcia duże, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 położone przy ulicy Jana Pawła II. Znakomita lokalizacja, blisko par...

Brzeg Dolny (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

2 500 PLN (38 zł/m2)

3
1
66 m2
1960
15870711 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27437919 15870711 Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie Bemowo, osiedle LUMEADo wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 2. piętrze (z 4) w nowoczesnym budynku z dużą windą, na osiedlu LUMEA (deweloper Bouygues) przy ul...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (87 zł/m2)

2
1
35.46 m2
2023
15628802 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne, funkcjonalne z miejscem postojowym 22821441 15628802 Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,21 m² razem z naziemnym miejscem postojowym, położone w cichej i zielonej okolicy w Boguszycach, zaledwie kilka minut od centrum Oleśnicy. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku oddanym d...

Boguszyce (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

2 100 PLN (66 zł/m2)

2
1
32 m2
2024