• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 181

15674369 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23725609 15674369 Zapraszam do zapoznania się ofertą przestronnego 3-pokojowe mieszkanie w sercu Pogodna – ul. Mickiewicza. To miejsce, które łączy spokój i zieleń tej urokliwej dzielnicy z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz komunikacji. Lokal mieszk...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (37 zł/m2)

3
1
71 m2
2000
15871003 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27451512 15871003 NA WYNAJEM 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Piły - ul. 14 Lutego dostępne od zaraz zwierzaki - TAK Szukasz mieszkania w centrum, gdzie wszystko masz pod ręką? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni umeblowan...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 500 PLN (0 zł/m2)

2
-
4982 m2
-
15218418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka z werandą -Sopot Dolny! 12992065 15218418 ZNAKOMICIE ZLOKALIZOWANE 2-pok.mieszkanie w Sopocie Dolnym o powierzchni 50m2, w sercu miasta przy ul. Grunwaldzkiej, 2 min od morza.Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze w zadbanej kamienicy na terenie zamkniętym.W skład mieszkania wchodzi: salon z a...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

3 600 PLN (72 zł/m2)

2
1
50 m2
1945
15858315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27145923 15858315 Oferta na wyłączność. Oferujemy do wynajęcia apartament w budynku na zamknietej posesji. Lokalizacja: dzielnica - Podlesie - nieopodal znajduje się las murckowski ze ścieżkami rowerowymi oddalony od budynku ok. 1000 metrów. Wokół sklepy "os...

Katowice (Podlesie) (Śląskie, gm. Katowice)

3 800 PLN (39 zł/m2)

4
-
98 m2
2020
15786357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25907532 15786357 Nowy, funkcjonalny 3 - pokojowy apartament na parterze kameralnego budynku.Pomieszczenia:salon otwarty na kuchnię (w pełni wyposażoną w sprzęty AGD),klasyczna łazienka plus osobna toaleta (kompletnie wyposażone),pralnia z pralką,garderoba (zabudowana...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 PLN (79 zł/m2)

3
2
75 m2
2025
15555105 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21089791 15555105 Komfortowe apartamenty nad Zatoką Pucką na wynajem długoterminowy.Apartameny zostały zaprojektowane przez architektów wnętrz i funkcjonalnie wyposażone. Mieszkania 2 pokojowe z otwartą kuchnią i dużym przeszkleniem wychodzącym na balkon. Apartamenty ...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

2 800 PLN (76 zł/m2)

2
1
37 m2
2024
15787359 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25926320 15787359 Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne, a jednocześnie przytulne mieszkanie do wynajęcia. Jeśli poszukujesz własnego miejsca dla siebie to ta oferta z całą pewnością Cię zainteresuje. To nowoczesne mieszkanie znajduje się w Rzesz...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 200 PLN (62 zł/m2)

2
1
35.63 m2
2024
15871044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27452679 15871044 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m2 przy ul. Dynowskiej os. Karoliny. Idealne dla osób ceniących sobie przestrzeń i duży balkon. Cechy nieruchomości:- mieszkanie o powierzchni 65,8 m2...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 500 PLN (38 zł/m2)

3
1
65.8 m2
2019
15856363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27088745 15856363 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę wygodnie urządzone mieszkanie w Miasteczku Wilanów, w jednym z pierwszych budynków jakie powstały na tym osiedlu, wysokiej jakości.Rok budowy 2006. Apartament zaprojektowaliśmy i urządziliśmy dla siebie (...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (83 zł/m2)

3
-
95 m2
-
15855915 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27078153 15855915 Wyobraź sobie mieszkanie, które wygląda jak elegancki apartament w butikowym hotelu, ale jest Twoją prywatną przestrzenią w samym sercu modnego Powiśla.Stylowe studio przy ul. Topiel zostało zaprojektowane z dbałością o klimat i detale a dodatkowym,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (108 zł/m2)

1
1
36 m2
1938
15871075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Żołnierskiej 27456555 15871075 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,3 m2, usytuowane na piątym piętrze w 10-piętrowym budynku wyposażonym w windę. Nieruchomość położona jest przy ul. Żołnierskiej, w sąsiedztwie hotelu Villa Pallas, bardzo blisko centrum miasta. Mieszkanie składa...

Olsztyn (Śródmieście), ul. Żołnierska 11B

1 200 PLN (37 zł/m2)

2
1
32.3 m2
-
15633615 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Luksusowe mieszkanie blisko lasu dla wymagających 22898581 15633615 Ekskluzywne mieszkanie 4 pokojowe z widokiem na las.Oferujemy na wynajem wyjątkowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy, otoczonej pięknym lasem. Znajduje się ono na zamkniętym osiedlu, co zapewnia mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. Mieszkani...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

6 900 PLN (45 zł/m2)

4
2
153 m2
2017