• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 181

15871812 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum/Hoża/Krucza/2 Balkony/PL-RU-ENG 27475997 15871812 Oferuję do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46 m², zlokalizowane na 3. piętrze w budynku z 1959r. z windą, przy ul. Nowogrodzkiej 8.Lokal składa się z dwóch funkcjonalnych pokoi i jest gotowy do zamieszkania od zaraz....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 700 PLN (124 zł/m2)

2
1
46 m2
1959
15437538 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18541315 15437538 Kołobrzeg osiedle Bajkowe ul. Mazowiecka do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52 m2Mieszkanie znajduje się na II piętrze w IV piętrowym budynku z windą.Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe na zewnątrz budynku pod tzw. chmurką.Projekt Osi...

Kołobrzeg (Bajkowe) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
-
52 m2
2012
15871658 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27472977 15871658 Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 31,7 m2 zlokalizowane na osiedlu Szydłówek Górny przy ul. Zapolskiej. Mieszkanie składa się z: pokoju z dużym balkonem, widnej, oddzielnej kuchni, łazienki z prysznicem i WC, przedpokoju. ...

Kielce (Słoneczne wzgórze) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 500 PLN (48 zł/m2)

1
-
31 m2
2000
14996442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 6357825 14996442 LOKALIZACJA: Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od lini brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz mariny jachtowej. Wysokość budynku, który dwu...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 200 PLN (81 zł/m2)

2
-
52 m2
-
13725695 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2029184 13725695 Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie kilka lat temu, na Nowym Mieście. Dwa niezależne pokoje, przyjemnie urządzone. Oddzielna kuchnia - w pełni umeblowana, wyposażona, łazienka z prysznicem, balkon. Remont mieszkania o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 450 PLN (86 zł/m2)

2
-
40 m2
1960
14670241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2960826 14670241 WYGODNE MIESZKANIE - DOSTĘPNE OD ZARAZ !!! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 39 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1925r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 2, aneks kuchenny. Do mieszkania przynależ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (59 zł/m2)

2
-
39 m2
1925
14921833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 4721811 14921833 Do wynajęcia mieszkanie M-3 dwupokojowe w bloku z cegły z 2007r. (zdjęcia mieszkania są przed remontem, obecnie nowa zabudowa kuchenna oraz wystrój) W skład którego wchodzi salon z aneksem kuchennym (z dużą lodówką) oraz sypialnia. Nier...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 850 PLN (49 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15867935 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27358576 15867935 Na wynajem wymarzone mieszkanie, które spełni Twoje najwyższe oczekiwania! Mamy dla Ciebie niesamowitą propozycję dwupoziomowego bezczynszowego mieszkania o powie...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

4 000 PLN (40 zł/m2)

4
-
100 m2
2025
15781327 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25826425 15781327 Mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń Do wynajęcia słoneczne, ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m², usytuowane na parterze w zadbanym, trzypiętrowym bloku po termomodernizacji. Układ pomieszczeń: • ...

Tarnowskie Góry (Osiedle przyjaźń) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 500 PLN (30 zł/m2)

2
-
50 m2
1980
15871267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27461108 15871267 Estetyczne - zadbane 2 pokojowe mieszkanie 51m2 przy ul. Leszno 8 - Wola bardzo blisko Centrum i strefy biurowców (blisko Warsaw Spire). Apartamentowiec z 2009 r. z elegancką recepcją i dużym holem. Na miejscu ochrona 24h7 dni. Mieszkanie na wysokim ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (73 zł/m2)

2
-
51 m2
2009
15871372 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27468321 15871372 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDostępne od zaraz, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską o powierzchni ok. 42 m² zlokalizowane na 4 piętrze (brak windy) kamienicy w samym sercu Rynku Podgórskiego.OPIS MIESZKANIAMieszkanie...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (69 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15712234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24418490 15712234 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 57 m² z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym – Szczecin, Śródmieście, ul. Lutniana.Mieszkanie położone jest na parterze apartamentowca z 2001 roku. To idealne mi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (44 zł/m2)

2
-
57 m2
2001