• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 227

15849394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3-pok.mieszkanie w Albatross Towers na Przymorzu 26965056 15849394 Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow.68m2 w jednej z najlepszych części Gdańska.Mieszkanie znajduję się w inwestycji Albatross Towers.Budynek z ochroną 24h i recepcją, 3-windy.Składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni z ...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 200 PLN (62 zł/m2)

3
1
68 m2
2017
15736991 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24882891 15736991 Wyjątkowy apartament do wynajęcia w prestiżowym kompleksie Port Praski, ul. Okrzei 2. To jedno z najbardziej pożądanych miejsc w Warszawie – w sercu miasta, a jednocześnie w otoczeniu zieleni i nadwiślańskich bulwarów.Lokalizacja 200 m do nowej kł...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (111 zł/m2)

2
1
38 m2
2019
15736734 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24876771 15736734 Lokalizacja Wyjątkowa oferta wynajmu mieszkania w prestiżowym kompleksie Port Praski, ul. Sierakowskiego 4, ostatnie – 6. piętro. To serce Warszawy, w otoczeniu Wisły, bulwarów i Starego Miasta. 200 m do nowej kładki pieszo-rowerowej nad Wisłą. W...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (125 zł/m2)

2
1
32 m2
2020
15605914 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22316204 15605914 Proponujemy do wynajęcia atrakcyjne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na II piętrze, przy ul. Bogdanowicza o powierzchni 75m2. Mieszkanie dostępne od 1 maja! Zapraszamy do zapoznania się z ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 700 PLN (36 zł/m2)

3
-
75 m2
-
14265011 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 2576220 14265011 PROPONUJEMY DO WYNAJĘCIA ATRAKCYJNE DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE TRZYPOKOJOWE W SAMYM CENTRUM MIASTA o powierzchni 80 m 2 usytuowane na III piętrze w kamienicy przy ul. Tuwima w SŁUPSKU !!! Lokal mieszkalny dwupoziomowy usytu...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 500 PLN (42 zł/m2)

3
-
59 m2
-
15677156 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23785775 15677156 NUMER OFERTY W BIURZE: WMELB182025Oferta wyłącznie w naszym biurze.Mamy do zaoferowania mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane na Starych Bałutach na 3 piętrze w bloku z cegły z lat '50. Powierzchnia mieszkania to 36,29 m2 i składa się na nią 25-...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 000 PLN (56 zł/m2)

1
1
36 m2
1952
15691706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament w Orłowie 24024205 15691706 Na wynajem apartament w Orłowie na osiedlu wybudowanym przez Invest Komfort.Atuty nieruchomości to doskonała lokalizacja, bliskość morza i komunikacji miejskiej.Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na duży taras, sypialni, ko...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 600 PLN (75 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15368897 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 16959049 15368897 Grodzisk Mazowiecki piękne obszerne mieszkanie w przedwojennym domu - na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 90 m2 na piętrze , składające się z trzech pokoi, kuchni i łazienki. Z dużego pokoju wyjście na obszerny taras. Zadbane. Mieszkanie w ...

Grodzisk Mazowiecki (Os. szczęsne) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

3 500 PLN (39 zł/m2)

3
-
90 m2
1924
15857882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27135037 15857882 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem - Białe Błota, Biuro Nieruchomości oferuje na wynajem przestronne, wyremontowane, mieszkanie o powierzchni ok. 81 m² , położone na parterze domu jednorodzinnego w miejscowości Białe Błota , tu...

Białe Błota (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

2 500 PLN (31 zł/m2)

2
-
81 m2
2010
15858106 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27139077 15858106 Oferujemy do wynajęcia urokliwe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56 m2, położone na 2 piętrze zadbanego bloku z cegły, który powstał w 2000 roku. Zlokalizowane w malowniczej miejscowości Kleosin, przy ulicy Kraszewskiego 10B , to mieszkanie z ...

Kleosin (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

2 100 PLN (38 zł/m2)

3
-
56 m2
2000
15624514 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22705639 15624514 ----------------------- for English check below ------------------------Lokal usytuowany przy skrzyżowaniu al. Solidarności i Jana Pawła II (naprzeciwko Sądu Okręgowego w Warszawie).Usytuowane na 1 piętrze i Składa się z:- pokoju dziennego: 18m2- sy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (92 zł/m2)

3
1
65 m2
1938
15778038 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 25740244 15778038 Prezentujemy Państwu apartament w jednej z najpiękniejszych lokalizacji warszawskich, tuż obok Parku Łazienkowskiego. Z okien salonu roztacza się widok na Park Łazienkowski - kierunek zachodni. Apartament jest 2 stronny: wschód-zachód. Wykończenie w ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (85 zł/m2)

4
1
129 m2
1991