• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 226

15829943 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26655650 15829943 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, położone w apartamentowcu, w centrum miasta, przy ul. Wspólnej. Powierzchnia mieszkania: 59,7 m² Piętro: 25 Stan: nowe, wysoki standard Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym i wyjście...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 950 PLN (35 zł/m2)

3
-
56 m2
2020
15829901 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26653076 15829901 Mieszkanie 2 pokojowe 58 m2, budynek z 2010 r-Salon 25 m2-Sypialni 12 m2-Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD.-Garderoba-LoggiaUmeblowanie do uzgodnienia.W podziemiu miejsce garażowe (w cenie), portier, ogrodzenie, teren monitorowany całą dobę. BLISKO STA...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (45 zł/m2)

2
-
58 m2
-
15808621 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26399106 15808621 Trzypokojowy apartament położony na ostatnim piętrze. Mieszkanie jest dwustronne, widok na centrum oraz całą wschodnią Warszawę!Składa się z salonu z aneksem kuchennym (35 m2) i wyjściem na taras, dwóch łazienek (w jednej wanna, w drugiej prysznic), ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (82 zł/m2)

3
-
73 m2
2019
15802184 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26256924 15802184 Do wynajęcia słoneczna kawalerka z dużym balkonem przy Pl. Teatralnym. Widok na Pałac Kultury i Ogród Saski. Mieszkanie jest umeblowane jak na załączonych zdjęciach. W budynku jest winda. Dodatkowo płatny czynsz administracyjny w kwocie 576zł, który ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (96 zł/m2)

1
-
26 m2
1959
15747844 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25099632 15747844 Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Nowym Mieście. Bardzo jasne, dwustronne, duże okna. Piękny widok, z jednej strony na zielone podwórko, z drugiej na zabytkowe budynki. Przestronny salon z wyjściem na loggię, sypialnia z szafą, kuch...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (83 zł/m2)

2
-
60 m2
1955
15823996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowy apartament pod wynajem przy Motławie 26651313 15823996 Pod wynajem komfortowy apartament na Angielskiej Grobli o powierzchni 43,26 m2. W pełni wyposażony.Powierzchnia- salon z aneksem kuchennym- 1 sypialnia- łazienka- przestronny balkon- miejsce postojowe w hali podziemnej.Lokalizacja- serce Starego Mias...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (70 zł/m2)

2
1
43 m2
-
15814263 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pok. z balkonem + miejsce parkingowe w hali 26651233 15814263 Piękne, świeżo wykończone, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w nowo powstałej inwestycji Doki w Gdańsku Śródmieście. Idealne mieszkanie do zamieszkania na nowym osiedlu z bezpośrednim dostępem do Starego Miasta a jednocześnie znaj...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 900 PLN (65 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15814264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Zamieszkaj jako pierwszy, 3 pok+miejsce parkingowe 26651235 15814264 Świeżo wykończone mieszkanie na wynajem długoterminowy!Wyjątkowy, świeżo wykończony trzypokojowy apartament zlokalizowany na 3 piętrze w nowo powstałej inwestycji Doki w Gdańsku Śródmieście. Apartament został niedawno wykończony i nie był jeszcze zam...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 100 PLN (77 zł/m2)

3
1
53 m2
2024
15771287 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodne przyjemne mieszkanie z widokiem 25576264 15771287 Apartament stworzony dla miłośników miejskiego stylu życia, ludzi aktywnych, ceniących estetykę i wygodę!.Ten 96-metrowy apartament w prestiżowej inwestycji Nowa Lastadia to połączenie miejskiej energii z nastrojem spokoju nad wodą.Architektura osied...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 000 PLN (63 zł/m2)

3
2
96 m2
2006
15778533 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Oliwa mieszkanie I 3 pokoje I Black Friday 25754156 15778533 Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Przestronne trzy pokojowe mieszkanie .Idealne dla pary lub młodej rodziny. Z okien rozpościerają się widoki na starą Oliwę Mieszkanie o powierzchni 52 m² znajduje się na trzecim piętrze. Wyposażone i umeblowane ...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 900 PLN (56 zł/m2)

3
1
52 m2
-
15817924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26649918 15817924 Klimatyczna kawalerka w kamienicy - świetna lokalizacjaWymagana umowa najmu okazjonalego.Do wynajęcia wyjątkowa kawalerka w klimatycznej kamienicy - idealna propozycja dla osób ceniących mieszkania z charakterem, przestrzeń i doskonałą lokalizację.W...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (79 zł/m2)

1
1
37.79 m2
1932
15826551 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26649579 15826551 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper KurczakTel.: 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na Górniaku, w miejskiej zabudowie kamienic. W bezpośrednim otoczeniu dostępne są sklepy, punkty usłu...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 200 PLN (75 zł/m2)

1
1
16 m2
1910