• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 201

15719691 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24579407 15719691 Do wynajęcia nowy, komfortowy apartament usytuowany na kameralnym budynku w Chorzowie przy ul. Młyńskiej Gałeczki. Kameralna inwestycja, nowoczesna architektura łącząca estetykę i funkcjonalność, wyjątkowo przyjazne i bezpieczne miejsce do zamie...

Chorzów (Klimzowiec) (Śląskie, gm. Chorzów)

3 800 PLN (51 zł/m2)

3
-
75 m2
2020
15485285 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19612947 15485285 Apartament 65m2 z ogródkiem na KLINACH - ul. KOMUNY PARYSKIEJ! Do wynajęcia 3-pokojowy apartament o powierzchni 65m2, usytuowany na parterze w budynku z 2020 roku, zlokalizowanym przy ulicy Komuny Paryskiej. Lokal posiada świadectwo char...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 900 PLN (60 zł/m2)

3
-
65 m2
2020
15807404 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26365550 15807404 LOKALIZACJAMieszkanie położone jest przy ul. Drukarskiej, która łączy spokój zielonego osiedla z bliskością ścisłego centrum.Okolica jest doskonale skomunikowana (liczne linie tramwajowe i autobusowe przy ul. Powstańców Śląskich i Ślężnej), a w bezpo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (48 zł/m2)

3
1
58 m2
1968
15798226 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26165585 15798226 homfi ma przyjemność zaprezentować nowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji- Gdańsk Wrzeszcz LOKALIZACJA I BUDYNEK:Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz powstała w wyjątkowej części Gdańska- Wrzeszcz Dolny, w odległości zaledwie 2.2km od plaży nad zatoką Gd...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (72 zł/m2)

2
-
39 m2
2020
15772561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25623858 15772561 homfi prezentuje atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w idealnej lokalizacji w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na osiedlu Srebrniki. LOKALIZACJA:Wyjątkowa lokalizacja w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego sprawia, że Ma...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 900 PLN (73 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15771977 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25597802 15771977 Jasne i niezwykle przestronne trzypokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami i balkonami, na zamkniętym i cichym osiedlu przy ulicy Ślicznej czeka na nowego najemcę.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się ul. Ślicznej 30C, w jednej z najbardziej pożądanych c...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 200 PLN (56 zł/m2)

3
2
75.25 m2
2008
15575772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 21656413 15575772 Do wynajęcia przytulna kawalerka zlokalizowana w Centrum. Lokal o powierzchni około 27 m2 znajduje się na  4 piętrze kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny salonik z aneksem kuchennym oraz łazienkę z prysznicem i pralką.Lokal po remoncie.Na podłogach p...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 200 PLN (44 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15807386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26364881 15807386 Oferta dostępna wyłącznie u Nas:Na wynajem świeżo wyremontowane mieszkanie znajdujące się w bliskiej odległości od Politechniki Rzeszowskiej oraz rekreacyjnych Bulwarów - przy ulicy Dominikańskiej na Osiedlu Piastów w Rzeszowie. LOKALIZACJA:Mieszkani...

Rzeszów (Piastów) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 500 PLN (39 zł/m2)

3
-
64.61 m2
1970
15807371 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26364540 15807371 Oferta dostępna wyłącznie w homfi:Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Brydaka w Rzeszowie – idealne miejsce do życia w komfortowej i spokojnej okolicy z pełną infrastrukturą!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:✔ Gotowe do zamieszkania od zaraz ✔ Przestronne ...

Rzeszów (Baranówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 800 PLN (31 zł/m2)

3
1
58.5 m2
1978
15798324 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26166456 15798324 3 pokoje na Krzykach.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki, przy ulicy Zaolziańskiej. To spokojna i zielona okolica, dobrze skomunikowana zarówno z centrum miasta, jak i innymi częściami Wrocławia. W pobliżu znajdują si...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 890 PLN (50 zł/m2)

3
-
57.4 m2
-
15787976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25931744 15787976 Na wynajem wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², wykończone w wysokim standardzie i gotowe do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych. Doskonały układ pomieszczeń, balkon, osobna kuchnia oraz duża komórka lokatorska sprawiają,...

Bielsko-Biała (Aleksandrowice) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

2 300 PLN (42 zł/m2)

3
1
55 m2
1974
15575777 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21656415 15575777 Do wynajęcia bardzo słoneczne i ładnie zaaranżowane mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Zawisza.Lokal w nowym budownictwie, blok z windą, oddany do użytku w 2008 roku, teren ogrodzony.Przestronny apartament usytuowany jest na IV piętrze, składa się z...

Bydgoszcz (Leśne) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 000 PLN (30 zł/m2)

2
-
100 m2
-