• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 183

15802017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26254282 15802017 Tylko u nas!!!Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie na Targówku Mieszkaniowym, w doskonałej lokalizacji blisko stacji metra. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego, dobrze skomunikowanego miejsca do zamieszkania, które łączy...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (54 zł/m2)

2
1
45.9 m2
1990
15795444 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26097098 15795444 2 - pokojowe z balkonem i garażem klimatyzacja Walońska Angel RiverLOKALIZACJA:Ul. Walońska, Krzyki, Wrocław1 km do wrocławskiego Rynku. W pobliżu sklepy, galerie handlowe, dworzec PKP, przystanki autobusowe i tramwajowe, uczelnie wyższe, tereny s...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (68 zł/m2)

2
1
44 m2
2018
15760871 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25369159 15760871 ul. Bociana, 42m²: 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i dużym balkonem Prądnik Biały.LOKALIZACJABudynek położony na zamkniętym, monitorowanym i chronionym terenie. W odległości 100m przystanek autobusowy Górka Narodowa. W okolicy sklepy spożywcz...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (58 zł/m2)

2
1
41.6 m2
2008
15824371 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26593897 15824371 Komfortowe 2 pokoje po generalnym remoncie 37 m² 7 piętro ul. Adamieckiego - Dąbrowa Górnicza Czynsz najmu: 1 990 zł 200 zł opłaty administracyjne media według zużycia (woda, prąd, CO, śmieci) Mieszkanie D...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 990 PLN (54 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15801998 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26254087 15801998 TYLKO U NAS!Żoliborz Artystyczny ul. Rydygiera 13B 2 pokoje garaż w cenieMam przyjemność zaprezentować w pełni umeblowane, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym Żoliborzu Artystycznym przy ul. Ludwika Rydygiera 13B.Miejsce postojowe ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (74 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15799839 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26197533 15799839 Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe w Żabnie - po remoncie, z balkonem i pięknym widokiem! Przedstawiamy ofertę mieszkania o powierzchni 50 m² , położonego w Żabnie , w spokojnej i zielonej okolicy niedaleko Tarnowa. Lokal znajduje się w...

Żabno (Małopolskie, gm. Żabno)

1 400 PLN (28 zł/m2)

3
-
50 m2
1980
15780231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25798121 15780231 Do wynajęcia wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w doskonałej lokalizacji przy Rynku Podgórskim, Zamoyskiego 7LOKALIZACJA:Budynek położony jest w doskonałej lokalizacji przy ul. Zamoyskiego 7, w pobliżu takich ulic jak Kalwaryjska, Liman...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (56 zł/m2)

2
1
39 m2
1930
14468218 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 129360 14468218 Przestronna kawalerka do wynajęcia na Osowej Góry (górny taras). Osiedle z 2002 roku położone przy ul. KolbegoRekinowa. Miejsca parkingowe na terenie zamkniętym! Komfortowo zaaranżowana kawalerka ( 35m2 ) o wysokim standardzie wykońc...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (43 zł/m2)

1
-
35 m2
2001
15780129 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25797230 15780129 Do wynajęcia wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w centrum miasta, Noble Residence, Smoleńsk 33, Stare miasto LOKALIZACJA:Noble Residence znajduje się przy ul. Smoleńsk, w historycznej dzielnicy Krakowa - Stare Miasto, w części d...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 700 PLN (74 zł/m2)

2
1
50 m2
2024
15255220 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 13943199 15255220 Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 1 pokoju (18m), oddzielnej kuchni, balkonu, łazienki z wc oraz przedpokoju. Czynsz najmu wynosi 1400 zł. + 520 zł.opłaty administracyjnej (w tym ogrzewanie, zaliczka za wodę, śmieci). Pole...

Toruń (Os. wrzosy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

1 400 PLN (41 zł/m2)

1
-
34 m2
2006
15822244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26593874 15822244 Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie w spokojnej, rozwijającej się okolicy na strzeżonym osiedlu.DOSTĘPNE OD KOŃCA LUTEGO.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej części Warszawy, na Białołęce. Kilka minut jazd...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 PLN (53 zł/m2)

2
1
43.27 m2
-
15817411 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26593020 15817411 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Di Trevi przy ul. ks. Cz. KlimasaLOKALIZACJA:Mieszkanie znajduję się przy ul. Klimasa na nowoczesnym osiedlu. W pobliżu bogata infrastruktura, komunikacja miejska (tramwaj oraz autobus) oraz liczne obiekty handlowo-...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 550 PLN (58 zł/m2)

2
1
44.13 m2
2013