• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 183

15817411 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26593020 15817411 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Di Trevi przy ul. ks. Cz. KlimasaLOKALIZACJA:Mieszkanie znajduję się przy ul. Klimasa na nowoczesnym osiedlu. W pobliżu bogata infrastruktura, komunikacja miejska (tramwaj oraz autobus) oraz liczne obiekty handlowo-...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 550 PLN (58 zł/m2)

2
1
44.13 m2
2013
15812348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26486632 15812348 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie przy ul. Olimpijskiej 50 w dzielnicy Łostowice - Gdańsk.LOKALIZACJA I BUDYNEK:Budynek o nazwie Młode Południe został wybudowany w 2012 roku, posiada 3 piętra bez windy. W okolicy są dostępne darm...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (52 zł/m2)

2
1
48 m2
2012
15714750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24466520 15714750 Wyjątkowy, przestronny apartament - 83 m2 z tarasem - 20 m2, klimatyzacja, 2 balkony, zamykany garaż ! ul. ZdrowaStare Miasto WrocławLOKALIZACJA:ul. Zdrowa, Stare Miasto, WrocławApartament znajduję się na strzeżonym i monitorowanym osiedlu zaledwie 1...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 990 PLN (60 zł/m2)

2
1
83 m2
2007
15812359 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26488545 15812359 Do wynajęcia nowoczesne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią – ul. Kręta, Białystok (Nowe Miasto) Powierzchnia: 53 m² Nowe Miejsce parkingowe Duży balkon Gotowe do zamieszkaniaATUTY MIESZKANIA: ✔ Mieszkanie jest nowe i nigdy nie b...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (47 zł/m2)

2
1
53 m2
2025
15353406 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16630404 15353406 PrivateHouseBrokers ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji przy pętli Krowodrza Górka - ul. Kluczborska - inwestycja ukryte pragnienia.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS ! POSIADAMY KLUCZE DO NIERUCHOMOŚC...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (59 zł/m2)

2
1
48.76 m2
2008
15815984 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26592161 15815984 Do wynajęcia od zaraz, funkcjonalnie zaprojektowane, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Bytomia przy ul. Katowickiej.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się przy ul. Katowickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego Agora. Lokalizacja w ścisłym ...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

1 900 PLN (63 zł/m2)

2
1
30 m2
1920
15795296 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26093140 15795296 Mieszkanie 34 m² na wynajem Wrocław – Skarbowców Idealne pod biuro, gabinet lub usługiLOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się przy ul. Skarbowców, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krzyków. W bezpośrednim otoczeniu znajdują się liczne punkty ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (68 zł/m2)

2
1
34 m2
-
15780005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25795502 15780005 homfi ma przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone mieszkanie, położone przy ul. KamiennejMieszkanie jest gotowe do zamieszkania od grudnia.LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się przy ulicy Kamiennej, w doskonałej lokalizacji zapewniającej łatwy do...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (58 zł/m2)

2
-
48.3 m2
-
15358091 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16738154 15358091 Mieszkanie dostępne od 15.02 LOKALIZACJA:Ulica Kasprzaka znajduję się w pobliżu ulic Włókniarzy, Drewnowskiej, Srebrzyńskiej dzięki bliskości tych ulic wjazd i wyjazd z miasta jest bezproblemowy. Dotarcie do najbliższego przystanku autobusowego zajmu...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 700 PLN (51 zł/m2)

2
1
33.46 m2
-
15794914 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26084711 15794914 MIESZKANIE NA WYNAJEM - SŁOWACKIEGO RADOMPrzestronne mieszkanie o powierzchni 63m2, położone na parterze w kamienicy. Lokal składa się z dużego, ustawnego salonu, oddzielnej sypialni z pojemną szafą, funkcjonalnej kuchni oraz łazienki z prysznicem. ...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

2 200 PLN (35 zł/m2)

2
1
63 m2
-
15759898 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25346346 15759898 Dostępne od zaraz,3-pokojowe mieszkanie 65,76 m2 na Kępie Mieszczańskiej, ul. Dmowskiego - RafinLOKALIZACJA:Inwestycja developera Rafin znajduje się przy ul. Dmowskiego na Kępie Mieszczańskiej, w pobliżu bogata infrastruktura, przystanki tramwajowe i...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 100 PLN (47 zł/m2)

3
-
65.76 m2
2017
15814651 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26592084 15814651 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia rozkładowe narożne mieszkanie o powierzchni 84 m², zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z windą przy ulicy Włodarzewskiej na Ochocie.Mieszkanie jest świeżo po remoncie. Jest w pełni umeblowane ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (60 zł/m2)

4
-
84 m2
2008