• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 162

15812454 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26517967 15812454 Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe położone w sercu Warszawy przy ul. Chmielnej 34. Czynsz najmu wynosi 2800+550(czynsz administracyjny)=3350 zł. Mieszkanie znajduje się w budynku na tyłach domów centrum co oznacza, że praktycznie wszystki...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (104 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15760985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Gdynia Śródmieście- duża przestrzeń, blisko morza! 25370193 15760985 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- kapitalna lokalizacja!- blisko morza!- unikatowy charakter i autentyczny klimat historycznej zabudowy- przestronne 140 m2 w przedwojennej kamienicy- wejście z dwóch stron, z dwóch klatek- okna z dwóch stron, również na podwórko-...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

7 500 PLN (54 zł/m2)

6
-
140 m2
1931
15745659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament na wynajem w sercu Sopotu! 25063993 15745659 HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!!!ATUTY:- Świetna lokalizacja,- Doskonała komunikacja,- Bliskość plaży!- Pełna zaplecze usługowo-handlowe w najbliższej okolicy,- Wysoka jakość zastosowanych materiałów- Funkcjonalny układ pomieszczeń...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

4 900 PLN (61 zł/m2)

3
2
80 m2
1957
15796356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26117425 15796356 Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie ul. Wielicka , Podgórze, w pobliżu APTIV, Equal Business Park, CISCO, Urząd Miasta.Homfi prezentuje 66 metrowy apartament w spokojnej okolicy z 3 osobnymi sypialniami oraz dużym balkonem.LOKALIZACJAUlica Wielicka zn...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (48 zł/m2)

4
2
66 m2
2008
15799927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26199669 15799927 Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie, znajdujący się na wrocławskich Wojszycach. Lokal mieszkalny o powierzchni 34 m²+8 m2 składa się z: - przedpokoju, - salonu wyposażonego w kanapę, stół z krzesłami, - kuchni wyposażonej w lo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (76 zł/m2)

2
-
34 m2
2014
15752149 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25154441 15752149 Proces najmu składa się z:1. Wpłacenia opłaty rezerwacyjnej ( która na końcu przechodzi na poczet prowizji biura)2. Przejścia weryfikacji Najemcy Simpl Rent3. Zakupu OC Najemcy 80zł rok 4. Wpłaty kaucjiLOKALIZACJA:Apartament znajduje się w nowoczesny...

Chorzów (Chorzów ii) (Śląskie, gm. Chorzów)

2 700 PLN (36 zł/m2)

3
1
75.64 m2
2017
15528676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 20573789 15528676 LOKALIZACJA:Oferujemy na wynajem klimatyczne mieszkanie, które znajduje się w okolicy Placu Grunwaldzkiego przy ulicy Jana Długosza. Okolica jest bardzo cicha i spokojna, pełna zieleni. W okolicy znajduje się piękny park. W pobliżu są sklepy, szpital...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 000 PLN (34 zł/m2)

3
1
58.27 m2
1974
15751824 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 25146571 15751824 LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się przy ul. Wojewódzkiej 23 w Katowicach, w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, dworca PKP oraz przystanków autobusowych i tramwajowych. W bezpośrednim otoczeniu znajdują...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

3 700 PLN (32 zł/m2)

4
2
115 m2
1940
15724485 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24656625 15724485 Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy na Muranowie przy ul. Dzielnej.Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z elektronicznym kominkiem (gadżet-ciepło do ok. 1,5 metra), wyremontowane z dbałością o szczegóły i poczucie estetyki. Wszystko zapr...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (72 zł/m2)

2
1
47 m2
1956
15599707 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22176288 15599707 Szukasz nowoczesnego mieszkania, w którym wygodnie zamieszkasz? Oto mieszkanie bezczynszowe na wynajem.Budynek usytuowany w mieście Maków Podhalański, siedzibie gminy liczącej 5 972 mieszkańców, położonej w malowniczym Beskidzie Makowskim, niedaleko ...

Maków Podhalański (Małopolskie, gm. Maków Podhalański)

1 700 PLN (34 zł/m2)

2
1
50 m2
1958
15182281 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
NOWE OSIEDLE, MIESZKANIE 3 POKOJOWE, BLOK Z WINDĄ 11878550 15182281 Do wynajęcia nowoczesny, trzypokojowy apartament o powierzchni około 65 m², zlokalizowany na jednym z najnowszych i najbardziej cenionych osiedli w Tarnowie przy ulicy Boryczki. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze budynku z windą.Mieszka...

Tarnów, ul. Adama Boryczki

2 500 PLN (38 zł/m2)

3
1
65 m2
-
15811645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Praga-Północ ul. Stefana Okrzei, 2 pok. 50 m w pięknej kamienicy 26439491 15811645 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL +48 601264167WARSZAWA PRAGA-PÓŁNOC UL. OKRZEI METRO WILEŃSKA 2 POKOJE 50 M² BALKON ZABYTKOWA KAMIENICADo wynajęcia elegancki 2-pokojowy apartament o powierzchni ok. 50 m² zlokalizowany w całkowicie odrestau...

Warszawa (Praga-Północ), ul. Stefana Okrzei

3 450 PLN (69 zł/m2)

2
-
50 m2
-