• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 157

15805676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26314120 15805676 Do wprowadzenia od zaraz. B ez czynszu do administracji. Kawalerka, WildaDębiec (blisko tramwaju i autobusu). Przystanek tramwajowy: "Wspólna" kierunek PKM Dębiec W cenie najmu: Internet (Orange), możliwo...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 800 PLN (75 zł/m2)

1
-
24 m2
-
15657035 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23423155 15657035 NA WYNAJEM, UJŚCIE Na wynajem mieszkanie w Ujściu na osiedlu Górnym o powierzchni 47,20 m 2 . Mieszkanie 2- pokojowe w bloku położone jest na IV piętrze z balkonem z pięknym widokiem. Nieruchomość odświeżona, wyposażona w ...

Ujście (Wielkopolskie, gm. Ujście)

1 300 PLN (28 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15803090 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26285842 15803090 Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, po generalnym remoncie w zeszłym roku, zaprojektowane przez MIZO DESIGN. Dostępne od 01.12.2025, położone w spokojnej, zielonej okolicy na os. Lotnictwa Polskiego, Wola (Poznań). Idealne dla osób ceni...

Poznań (Ogrody) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15797384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26141019 15797384 Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia duży apartmament z dużym tarasem i miejscami parkingowymi na zamkniętym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu przy ul. Pilotów.LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest przy ulicy Pilotów w in...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 500 PLN (81 zł/m2)

4
2
118 m2
2007
15800144 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26207080 15800144 homfi ma przyjemność zaprezentować, do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bartosza Głowackiego LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest w znakomitej lokalizacji na krakowskiej Krowodrzy, w sąsiedztwie ulic Bronowickiej, Piastowskiej, Kazimierza Wi...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (72 zł/m2)

2
1
41.5 m2
-
15781121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25820362 15781121 homfi z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz położony zaledwie kilka minut od plaży w Brzeźnie, oferując niepowtarzalny komfort życia blisko morza, z pełnym dostępem do miejskich udogodnie...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 100 PLN (70 zł/m2)

2
1
44.24 m2
-
15810635 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26414745 15810635 Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie zlokalizowane na piątym piętrze Trio Apartamentów przy ul. Stawki 2A.Idealnie miejsce do życia dla osób ceniących prestiż i doskonałą lokalizację.Mieszkanie składa się z :- pięknego salo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (86 zł/m2)

2
1
49.96 m2
2011
15808631 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26399109 15808631 homfi ma przyjmeność przestawić jasne, bardzo dobrze wyposażone mieszkanie przy ulicy Wielickiej, przy samym urzędzie Miasta. Ważne: Na zdjęciach nie widać nowej części kuchni we wnęce, oraz dodatkowej szafy na wymiar w przedpokoju. LOKAL DOSTĘPNY OD...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 699 PLN (57 zł/m2)

2
1
47.5 m2
2014
15760169 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25350706 15760169 Kawalerka położona na 3 piętrze w budynku z windą, na osiedlu Książąt Pomorskich.WYMAGANY NAJEM OKAZJONALNYMieszkanie bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta, w pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej umożliwiające transport w stronę m.i...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 PLN (56 zł/m2)

1
-
28.6 m2
1980
15364083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 16874144 15364083 Kawalerka w pełnej zabudowie mebli z balkonem.Siłownia i basen mieszczą się w budynku.Akceptowane małe zwierzętaOferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (89 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15810417 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26407626 15810417 Do wynajęcia przytulna kawalerka z balkonem na Muchoborze WielkimLOKALIZACJAMieszkanie położone jest przy ul. Roślinnej, na 4. piętrze zadbanego, wysokiego budynku z windą, na spokojnym i zielonym Muchoborze Wielkim.W najbliższej okolicy dostępna jes...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 950 PLN (66 zł/m2)

1
-
29.51 m2
2006
15808464 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26395316 15808464 Do wynajęcia od zaraz, przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu w nowoczesnej inwestycji Sołtysowska Park (ul. Sołtysowska Aleja Pokoju, Czyżyny).Tylko u nas! Oferta na wyłączność!LOKALIZACJA I BUDYNEKBudynek z 201...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (64 zł/m2)

2
1
43.5 m2
2016