• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 150

15779812 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25789667 15779812 Oferuje Państwu do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na bardzo atrakcyjnym, ogrodzonym i chronionym osiedlu w wygodnej lokalizacji przy ul. Hallera 13W najbliższym otoczeniu znajduje się plac zabaw, sklepy, szkoły, markety oraz Galeria W...

Olsztyn (Generałów) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 900 PLN (45 zł/m2)

2
1
42.3 m2
2010
15807551 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26369217 15807551 Komfortowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. Cieszkowskiego. Mieszkanie składa się z kuchni połączonej z jadalnią, pokoju dziennego i dwóch sypialni. Opłaty: 5000 zł czynsz najmu, 1600 zł czynsz administracyjny + opłata za prąd i wodę. Miesz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

5 000 PLN (50 zł/m2)

4
-
100 m2
-
15808455 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26395331 15808455 Szukasz mieszkania do wynajęcia w Olsztynie, które łączy wysoki standard, ciszę oraz bliskość natury? Ta oferta jest idealną propozycją dla osób ceniących komfort, estetykę oraz spokojną lokalizację z szybkim dojazdem do centrum miasta.Lokalizacja Ni...

Olsztyn (Redykajny) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 600 PLN (40 zł/m2)

3
1
90 m2
-
15738716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24912130 15738716 Komfortowe kawalerka z aneksem kuchennym, w pełni umeblowana i wyposażona, znajdująca się w budynku zbudowanym z cegły w 2005 roku. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, łazienki z kabiną prysznicową oraz przedpokoju. Do w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 PLN (50 zł/m2)

1
-
40 m2
2005
15808433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26391764 15808433 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 155,30 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Pogodno przy ulicy Romualda Traugutta.Najważniejsze atuty:• Doskonała lokalizacja: To mie...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (32 zł/m2)

4
1
155.3 m2
1990
15796249 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26114024 15796249 Homfi ma przyjemność zaprezentować, do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Stańczyka! Dostępne od 01.01.2026LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji w centrum Bronowic, w pobliżu takich ulic jak Armii Krajowej, Bronowicka, ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (52 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15650554 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23322379 15650554 Mamy przyjemność zaoferować Państwo do najęcia od zaraz kawalerkę w niskim kameralnym bloku znajdującym się w dzielnicy Kolonia Gosławicka w Opolu Oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę usytuowaną na pierwszym piętrze w zadbanym, ocieplony...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

1 350 PLN (52 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15808405 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Słoneczne mieszkanie z 2 miejscami parkingowymi 26390725 15808405 Do wynajęcia jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce.Lokal ma 50 m² i znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą.Układ mieszkania jest wygodny i praktyczny: dwa oddzielne pokoje,osobna kuchnia,łazienka,duży balkon.Do dys...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (64 zł/m2)

2
1
50 m2
-
15789799 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25948636 15789799 Do wynajęcia od zaraz ciche, 2 pokoje o powierzchni 46,21 m2 na pierwszym piętrze budynku z 2016 roku. Rozkład- salon z aneksem kuchennym- sypialnia z dużym łóżkiem- łazienka z kabiną prysznicową- korytarz z pojemnymi szafami LokalizacjaMiejsce dobr...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 750 PLN (60 zł/m2)

2
1
46.21 m2
2016
15638661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe 2 pokojowe z ogródkiem 23024419 15638661 RS Real Estate prezentuje nowe, urządzone 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem.Apartamentowiec w nowej, zamkniętej i strzezonej inwestycji Spokojny Mokotów.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchennym oraz wyjściem na zadaszoy taras  (8 m) i ogr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 699 PLN (88 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15808275 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem 3 pokoje, wysoki standard! Od zaraz! 26384162 15808275 Na wynajem 3-pokojowe słoneczne mieszkanie 65 m2 na kameralnym osiedlu. Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie składa się z:-salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon-sypialnia z podwójnym łóżkiem, szafkami nocnymi i biurkiem-pokój; biurko z k...

Kiełczów, Polna

2 900 PLN (45 zł/m2)

3
1
65 m2
-
15799234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26183401 15799234 Mam przyjemność zaprezentować państwu ciche, rozkładowe mieszkanie na Bemowie. Do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja:Bardzo dobra komunikacja, dobry dojazd do centrum miasta oraz tras wylotowych.20 minut samochodem od centrum5 minut piechotą od przyst...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (61 zł/m2)

2
1
51 m2
1980