• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 141

15575494 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 21646932 15575494 Piła - Śródmieście ul. Staromiejska NAJEM OKAZJONALNY WOLNE od 01 lutego 2026 roku. ATRAKCYJNE i ZADBANE mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 31 m.kw. usytuowane na wysokim parterze odnowionego budynku, z własnym MIEJSCEM POSTOJOWYM przy budy...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 200 PLN (39 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15802262 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26259979 15802262 LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w jednej z najatrakcyjniejszych części Katowic – na Dębie, tuż przy Silesia City Center. To doskonałe miejsce dla osób, które cenią miejski klimat, wygodę i świetny dostęp do infrastruktury.W pobliżu znajdują się:• ...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

1 900 PLN (61 zł/m2)

2
-
30.9 m2
1938
15802264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Włochy Al. Jerozolimskie , 4 pok. 135m, garaż 26259957 15802264 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601 264 167 Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne mieszkanie 4‑pokojowe o powierzchni 135 m², położone w Warszawie, w dzielnicy Włochy, przy al. Jerozolimskich. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 3‑...

Warszawa (Włochy), al. Aleje Jerozolimskie

6 000 PLN (44 zł/m2)

4
2
135 m2
1998
15390132 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17479781 15390132 Dwupokojowe mieszkanie - Ruczaj - dostępne od zaraz!Lokalizacja:Mieszkanie zlokalizowane jest w doskonałej lokalizacji osiedla Lubostroń Park. Ustronna od miejskiego zgiełku lokalizacja łączy się tutaj z bliskością miasta - w pobliżu znajdują się dęb...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (68 zł/m2)

2
-
38.2 m2
2019
15802018 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26254295 15802018 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow.60 m2 na drugim piętrze w kamienicy na Pradze Północ. Umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty: lodówka, kuchnia z piekarnikiem, wbudowana kuchenka mikrofalowa...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (73 zł/m2)

2
-
62 m2
1929
15795442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26097065 15795442 Nieruchomość położona jest w samym centrum miasta- 500 m od Kołobrzeskiej Starówki i w odległości ok. 1 km od morza. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły podstawowe, przedszkole, siłownia, przychodnie lekarskie, liczne sklepy, plac zabaw.Przedmi...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 700 PLN (50 zł/m2)

1
1
34.32 m2
2004
15801777 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26249964 15801777 Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w warszawskim Wawrze przy ulicy Widocznej. Do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w nowoczesnym bloku (z windą), położonym przy ulicy Widocznej 65a.Łączna powierzchnia mieszkania to 44,6 m...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (72 zł/m2)

2
1
44.6 m2
2018
15801676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26248187 15801676 homfi ma przyjemność przedstawić stylowy, umeblowany mini-apartament w prestiżowej i nowoczesnej inwestycji Apartamenty Drewnowska 77 w sąsiedztwie Manufaktury. Apartament położony w świetnej lokalizacji- ścisłe centrum miasta, w pobliżu ul. Piotrkow...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 200 PLN (71 zł/m2)

1
-
31 m2
2021
15801683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26248650 15801683 Elegancki, w pełni wykończony i umeblowany 2 pokojowy apartament w stylu LOFT na 3 piętrze (u zbiegu ul. Kolejowej i ul. Prądzyńskiego).- 30m2 taras pokryty deska z pięknym widokiem na część parkową. - 5m2 dodatkowy balkon przy sypialni - b.duża komó...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (118 zł/m2)

2
1
38 m2
2018
15794739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26078666 15794739 Do wynajęcia od zaraz, ciche i funkcjonalne mieszkanie w samym sercu Chorzowa, z doskonałym dojazdem do Katowic. Możliwość rozłożenia kaucji na raty! LOKALIZACJA Nieruchomość znajduje się przy ulicy Jana III Sobieskiego, w ścisłym centrum Chorzowa. T...

Chorzów (Centrum) (Śląskie, gm. Chorzów)

1 600 PLN (53 zł/m2)

1
1
30 m2
-
14346111 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 2657418 14346111 Biuro nieruchomości KONSUS oferuje do wynajmu mieszkanie o powierzchni 45,30 m2 usytuowane na parterzeprzyziemiu w 3-piętrowym ogrodzonym apartamentowcu z 2010 roku z windą przy ulicy Wojewódzkiej osiedle "Sady nad Silnicą" (B...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 PLN (31 zł/m2)

1
-
45 m2
-
15801387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26240610 15801387 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować słoneczne, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Dworcowej w Straszynie. Mieszkanie o pow. 43 m2 położone na 2 piętrze bloku w świetnej lokalizacji.Mieszkanie::Nieruchomość składa się ...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

2 400 PLN (56 zł/m2)

2
-
43 m2
-