• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 141

15805656 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26313416 15805656 Na wynajem wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone przy ulicy Bolesława Limanowskiego w Krakowie.To doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie komfort, estetykę i miejską wygodę w najlepszym wydaniu. Mieszkanie łączy w s...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (78 zł/m2)

1
1
37 m2
1885
15794765 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26082393 15794765 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania po świeżym, starannie przeprowadzonym remoncie. To funkcjonalne, jasne i komfortowe 56-metrowe lokum idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, jak i pracującego z domu singla. Mieszkanie znajdu...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 650 PLN (45 zł/m2)

2
-
58.3 m2
2000
15758958 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25334478 15758958 3 pokojowy apartament znajduje się w samym centrum miasta przy ulicy Grzybowskiej 4, zaledwie 2 min pieszo od Placu Grzybowskiego, na tyłach budynku Park Mirowski oraz Ogród Saski. Wokół niezliczona ilość doskonałych restauracji, świetny punkt komuni...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 PLN (87 zł/m2)

3
1
90 m2
2009
15571778 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21571555 15571778 Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na wynajem posadowione na Ursynowie. LOKALIZACJAOsiedle z 2002 r. na Zielonym Ursynowie - ul. rtm. Witolda PILECKIEGO 106* bezpośrednie sąsiedztwo Górki Kazurki i Lasu Kabackiego, mnóstwo możliwości...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (56 zł/m2)

2
1
50 m2
2002
15804661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
130m2; 4 pok. mieszkanie willowe z tarasem 30m2 Wrocław Krzyki Wojszyce 26302311 15804661 Wrocław Krzyki Wojszyce, okolice ul. Grota Roweckiego.  Do wynajęcia mieszkanie willowe o pow.130m2 z osobnym wejściem oraz dużym tarasem 30m2.  Wejście do mieszkania z parteru gdzie jest duży hol z szeregiem szaf ...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Grota Roweckiego

4 500 PLN (35 zł/m2)

4
1
130 m2
2010
15766037 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie w Centrum !!! ul. Goldhammera !!! 25496535 15766037 Do wynajęcia przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni około 60 m², zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnej kamienicy przy ul. Goldhammera w Tarnowie. Lokal po generalnym remoncie, wykończony w wysokim standardzie. Świetna lokalizacja – w bez...

Tarnów, ul. Eljasza Goldhammera

3 000 PLN (50 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15774956 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25660579 15774956 Polecam do wynajęcia dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w budynku z 2005 roku, ul. Czerska. Do dyspozycji Najemcy dwa niezależne pokoje: salon z wyjściem na loggię, sypialnia, oddzielna, widna kuchnia - umeblowana, wyposażona, z dużą, nową lodówką, ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 PLN (48 zł/m2)

2
-
62 m2
2005
15775454 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25674138 15775454 Aleja Pokoju ul. Widok, 24m²: wygodna kawalerka blisko terenów zielonych, Tauron Arena, M1.LOKALIZACJANieruchomość znajduje się w spokojnej dzielnicy Grzegórzki, w bezpośrednim sąsiedztwie parku i Bulwarów na Dąbiu.W pobliżu przystanek tramwajowy, s...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 800 PLN (75 zł/m2)

1
1
23.9 m2
1980
15758138 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
wynajem 2 pokoje ORŁOWO 25313747 15758138 Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m² położone w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Orłowo. Lokal znajduje się w zadbanym budynku i jest w pełni gotowy do zamieszkania.LOKALIZACJANieruchomość położona jest w świetnej lokalizacji - stac...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 000 PLN (59 zł/m2)

2
1
34 m2
-
15794180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26064074 15794180 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia – tuż obok Galerii Mokotów.Oferta dla osób praktycznych, które cenią świetną komunikację. Lokal znajduje się na 8. piętrze w budynku z lat 60-tych, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Mokotowa.UKŁAD I PARAM...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (70 zł/m2)

2
-
37.02 m2
1963
15256154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 13968311 15256154 Do wynajęcia częściowo umeblowane mieszkanie na os. Bairda - 2 słoneczne pokoje - urządzona kuchnia- z lodówką- duża łazienka- z pralką- wygodny przedpokój - loggiaWolne od zaraz. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, czyste i zadbane. Cena wynajmu: 260...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 600 PLN (60 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15802892 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26280885 15802892 Dostępne od 1 stycznia,2 pokojowy apartament, 49 m2 z balkonem, Wrocław.Lokalizacja: ulica Wszystkich Świętych, Wrocław.Mieszkanie wyposażone i wykończone w wysokim standardzie, drewno na podłodzeNa 49 m2 składają się:- sypialnia - salon- osobna kuch...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (61 zł/m2)

2
1
49 m2
2014