• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 141

15802868 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26280366 15802868 Osiedle Eko Park zlokalizowane jest w samym sercu Mokotowa, uznawane jest za jedną z bardziej ekskluzywnych inwestycji apartamentowych w stolicy. Kompleks kameralnych budynków w bezpośrednim sąsiedztwie parku Pole Mokotowskie sprawia, że inwestycja z...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (68 zł/m2)

2
1
43.83 m2
2003
15750071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25116700 15750071 Przedstawiam do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45 m², położone na 1. piętrze przy ul. Sienkiewicza w Siedlcach. Lokal został odświeżony i jest w pełni gotowy do zamieszkania. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 400 PLN (31 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15801976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26253550 15801976 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe, umeblowane mieszkanie na wynajem zlokalizowane na ulicy Powstańców Warszawy w Pruszczu gdańskim.Funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz stylowe wykończenie to tylko niektóre z zalet tej nie...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

2 700 PLN (53 zł/m2)

3
1
50.5 m2
-
15802787 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26278453 15802787 Dostępne 1 kwietnia,3-pokojowy apartament na Starym Mieście 63m2 centrum dostępny od zaraz,LOKALIZACJA:Stare Miasto to południowo-zachodnia część Wrocławia z idealnym dostępem do Rynku oraz innych ciekawych miejsc. Ulica łączy się z jedną z największ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 600 PLN (57 zł/m2)

3
1
63 m2
2012
15800202 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26208312 15800202 Dostępne od stycznia.2-pokojowe, nowe mieszkanie przy ul. Czernickiej - Psie Pole.LOKALIZACJA:Budynek z roku 2019 znajduje się przy ul. Czernickiej - boczna od ulicy Kiełczowskiej. W pobliżu bogata infrastruktura: piekarnia, bank, supermarkety, aptek...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 850 PLN (53 zł/m2)

2
2
54 m2
2019
15757194 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25292474 15757194 Wynajmę komfortowego mieszkania w Warszawie dzielnica Bielany – ul. Rudnickiego 10 Zapraszamy do wynajęcia pięknego, nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w sercu warszawskiej Woli, przy ulicy Rudnickiego 10. To idealna propozycja dla osób ceniąc...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (68 zł/m2)

2
1
51.4 m2
2000
15726863 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24705874 15726863 Zapraszamy do wynajęcia dwupokojowego mieszkania o powierzchni 28,81 m2, położonego w Stalowej Woli przy ulicy Staszica 2c. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego miejsca do zamieszkania.Mieszkanie znajduje się n...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

1 200 PLN (42 zł/m2)

2
1
28.81 m2
-
13237519 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1529805 13237519 Dwupokojowe mieszkanie w nowo powstałej Kamienicy Nova z 2013 r , Szczecin Śródmieście - Centrum. Całkowita powierzchnia około 45 m2 składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, sypialni, łazienki oraz korytarza . Kuchnia pos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
1
45.5 m2
2013
15728496 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24744968 15728496 OkolicaMieszkanie położone jest na warszawskim Ursynowie, przy ul. Marco Polo – jedynie 8 minut spacerem od stacji metra Imielin, co gwarantuje świetny dojazd do centrum i innych części miasta. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy spożywcze, pun...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (63 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15729290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24759646 15729290 Zamieszkaj w sercu Koła. Oferujemy na wynajem zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m², położone na 3. piętrze w budynku w ścisłym centrum miasta. To idealna propozycja dla singla lub pary, którzy szukają komfortu i doskonałej lokalizacji. ...

Koło (Wielkopolskie, gm. Koło)

1 200 PLN (36 zł/m2)

2
1
33 m2
1980
15802385 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26265611 15802385 Mieszkanie położone jest w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta, idealnej do życia codziennego.Komunikacja:liczne przystanki ZKM w bezpośredniej okolicy – szybki dojazd do centrum, dworca Gdynia Główna oraz innych dzielnic,dogodny dojazd do...

Gdynia (Witomino) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 500 PLN (71 zł/m2)

1
-
21 m2
-
15647207 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23229453 15647207 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego 3- pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Sobieskiego, na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Michałów. Mieszkanie idealne dla rodziny, pary lub osób pracujących- szybki dojazd ...

Radom (Michałów) (Mazowieckie, gm. Radom)

1 850 PLN (31 zł/m2)

3
1
60 m2
1980