• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 141

15800474 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26214229 15800474 Szanowni Państwo zapraszam do obejrzenia mieszkania w magicznym miejscu na Powiślu. Artystyczne miejsce. W odległości spaceru liczne kawiarnie, restauracje i sklepy oraz teatry i parki. Kamienica znajduje się przy ul, Dobrej w pobliżu Elektrow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 220 PLN (81 zł/m2)

2
1
40 m2
1930
15800473 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26214227 15800473 Szanowni Państwo polecam przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Budynek znajduje się przy ul. Nowolipki na  zielonym Muranowie. Kameralna zabudowa i zieleń wyróżniają to miejsce. Nieruchomość jest idealnym miejscem dla osób szukających...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (92 zł/m2)

2
1
36 m2
1950
15800477 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26214231 15800477 Klimatyczny lokal w pobliżu Placu Konstytucji, Placu Zbawiciela - w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy przy ul. Wilczej. Wychodzisz rano i po wyjściu z mieszkania siadasz na croissanta i kawę; ; Relax na wilczej czy Vincent na r...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 PLN (140 zł/m2)

1
1
21 m2
1950
15785731 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25891289 15785731 Szanowni Państwo zapraszam do obejrzenia mieszkania w magicznym miejscu na Powiślu.  Kamienica znajduje się przy ul, Dobrej w pobliżu Elektrowni Powiśle. Wnętrze jest wyjątkowe. przepełnione światłem...dobrą energią i bardzo oryginalnym projektem,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (98 zł/m2)

2
1
41 m2
1930
15790249 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25962552 15790249 Szanowni Państwo pragnę zaprezentować ofertę mieszkania z balkonem w magicznym miejscu na Mokotowie. Studio o powierzchni 35 m zaprojektowane przez architekta. Wydzielono część sypialnianą .wypoczynkową i widną kuchnię. Budynek znajduje się ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (109 zł/m2)

1
1
35 m2
1964
15785728 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25891284 15785728 Szanowni Państwo zapraszam do obejrzenia mieszkania w magicznym miejscu na Powiślu.  Kamienica znajduje się przy ul, Dobrej w pobliżu Elektrowni Powiśle. W odległości spaceru liczne kawiarnie, restauracje i sklepy oraz teatry i parki. Wnętrze j...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 220 PLN (81 zł/m2)

2
1
40 m2
1930
15765744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25483495 15765744 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość przy ul. Artura Grottgera 15 w atrakcyjnej i zielonej dzielnicy Oliwa w Gdańsku.LOKALIZACJA:Oliwa to jedna z bardziej pożądanych i charakterystycznych dzielnic Gdańska, łącząca walory zieleni, s...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 700 PLN (87 zł/m2)

2
1
42.29 m2
2023
15800314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26211131 15800314 Na wynajem oferujemy komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 55,5 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska – na spokojnym i zielonym Ujeścisku, przy ul. Piotrkowskiej. Lokal usytuowany jest na trzecim, osta...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (54 zł/m2)

3
-
56 m2
2007
15799285 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26184527 15799285 Mieszkanie w Wola Tower przy ul. Radziwie 7 to propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko centrum, w spokojnej i funkcjonalnie zagospodarowanej części Woli, z łatwym dostępem do komunikacji i usług w najbliższym sąsiedztwie. Lokal o powierzchni ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (75 zł/m2)

2
1
49.64 m2
2009
15800188 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26207912 15800188 Prezentujemy na wynajem wyjątkowe, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 103,8 m², położone w prestiżowej lokalizacji na ulicy Kołobrzeskiej w Olsztynie. Mieszkanie charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, dbałością o detale oraz j...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

5 500 PLN (53 zł/m2)

4
2
103.8 m2
2013
15774109 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25646777 15774109 Mieszkanie znajduje się w spokojnej części Piaseczna, w zadbanym budynku z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. Idealne miejsce dla osób ceniących komfort, ciszę i szybki dostęp do centrum miasta.Lokalizacja:-Ul. Kusocińskiego leży w samym se...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 600 PLN (70 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15773990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25645007 15773990 Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą wynajmu mieszkania czteropokojowego położone na parterze w piętrowego domu. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Półwieś. Mieszkanie o powierzchni ok. 80m2 składa się z : - z dużego pokoju,- trzech...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

2 000 PLN (25 zł/m2)

3
1
80 m2
-