• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 141

15799681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26195778 15799681 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWYNAJMĘ MIESZKANIE dwupokojowe mieszkanie, dostępne od zaraz, gotowe do wprowadzenia się.LOKALIZACJAul. Bohaterów Monte Cassino 5, 10-166 OlsztynOsiedle Leśna - blisko Jeziora Długiego oraz centrum miasta. W pobl...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 000 PLN (70 zł/m2)

2
-
43 m2
2015
15711127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24391953 15711127 Polecamy do wynajęcia ładne dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Piwarskiego 9Oferowane mieszkanie o metrażu 38m2. Mieszkanie zostało odświeżone po poprzednich najemcach i jest w pełni wyposażone. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 PLN (70 zł/m2)

2
-
38 m2
1970
15799456 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wola ul. Marcina Kasprzaka, 4 pok. 75,62m,2 balkony, garaż 26187723 15799456 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601 264 167Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 4‑pokojowe o powierzchni 75,62 m², położone w Warszawie, w dzielnicy Wola, przy ul. Marcina Kasprzaka. Lokal znajduje się na 10. piętrze nowoczesnego, 16...

Warszawa (Wola), ul. Marcina Kasprzaka

5 500 PLN (73 zł/m2)

4
-
75.62 m2
2017
15729744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24766971 15729744 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, dwupokojowy apartament w samym sercu Gdańska, zaledwie 400m od Fontanny Neptuna. Idealne miejsce dla osób, ceniących klimatyczne mieszkanie w kamienicy połączone ze wszystkimi udogodnieniami. LOK...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 700 PLN (76 zł/m2)

2
1
49 m2
1956
15756864 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25286404 15756864 Osoba ODPOWIEDZIALNA ZA OFERTĘ: +48 7.3.0_9.1.2_3.1.2 (siedem trzy zero. dziewięć jeden dwa. trzy jeden dwa). Przyjemne, ustronne 3 pok. mieszkanie 64m2 w apartamentowcu w zamkniętym osiedlu Fort Bema w samym sercu parkowej zieleni Fortu Bema - ul...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 899 PLN (61 zł/m2)

3
-
64 m2
2010
15699894 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 24178398 15699894 Dodatkowo: balkon, domofon, taras; Rozkład: korzystny układ, jasny, słoneczne, widokowe; Oferujemy do wynajęcia przestronne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 115 m2 , zlokalizowane na kameralnym osiedlu w sercu Nowego Targu. To wyjąt...

Nowy Targ (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

5 800 PLN (50 zł/m2)

4
1
115 m2
-
15798754 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe, !!! ul. Krakowska !!! 26179892 15798754 Oferuję na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m², położone na 3. piętrze niskiego bloku, zaledwie kilka minut spacerem od tarnowskiego Rynku. Doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę, dobrą komunikację i pełną infrastruktu...

Tarnów, ul. Krakowska

1 500 PLN (22 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15796872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26132744 15796872 Stare Miasto Podzamcze – bezpośredni widok na Zamek Królewski POWIERZCHNIA: 100 m² PIĘTRO: 3 POKOJE: 3 (Salon, 2 sypialnie + aneks wypoczynkowy)Zespół Annderson prezentuje:Do wynajęcia apartament dla konesera – przestrzeń, która łączy historię Krako...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 700 PLN (97 zł/m2)

3
-
100 m2
1905
15798706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26178981 15798706 Przedmiotem oferty jest kameralne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m 2 znajdujące się na drugim piętrze kamienicy przy ulicy Jana III Sobieskiego 14.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni łazienki i przedpokoju, jest częś...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

1 850 PLN (43 zł/m2)

2
1
43.3 m2
2012
15671805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23678407 15671805 LOKALIZACJA: Nieruchomość położona w centrum Gdyni, w bezpośrednim sąsiedztwie głównej arterii handlowej miasta ulicy Świętojańskiej, gdzie znajdziemy nowoczesne obiekty handlowo-usługowe, a także kawiarnie i restauracje. W okolicy znajdują...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 500 PLN (70 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15798162 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26163067 15798162 Homfi ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Świętojańskiej 137 w Gdyni, które zapewni Ci wygodne życie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście.Dlaczego warto? • Zamieszkasz w centrum Gdyni – wszystki...

Gdynia (Centrum) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 050 PLN (98 zł/m2)

1
1
21 m2
-
15771428 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25583302 15771428 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,32 m², położone przy ul. Gagarina 168 w Toruniu. Lokal gotowy do wprowadzenia, idealny dla rodziny z dzieckiem, pary, osób samotnych lub studentów.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w świetnej lokal...

Toruń (Os. bielany) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Toruń)

1 950 PLN (41 zł/m2)

3
1
48 m2
-