• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 139

15798312 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 POKOJE BLISKO PLAŻY NA ZASPIE 26166326 15798312 Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, powierzchnia 64 m2, położone na 2 piętrze z windą  - Gdańsk, Al. Jana Pawła II 29Na wynajem oferuję przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane przy Alei Jana Pawła II 29 - w jedn...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 900 PLN (61 zł/m2)

3
1
64 m2
-
15798109 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26162050 15798109 Nowoczesne mieszkanie na wynajem ul. Zamiejska 65 m² 1 piętro Lokalizacja Osiedle Zamiejska to połączenie tradycyjnego budownictwa z przepiękną architekturą. Jest to miejsce idealne na...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

3 000 PLN (46 zł/m2)

3
-
65 m2
2020
15774915 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 25660266 15774915 Bezczynszowe 120m² Straconka – cisza i spokójHomfi ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne bezczynszowe mieszkanie położone w malowniczej dzielnicy Straconka w Bielsku-Białej.LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w malowniczej dzielnicy Stra...

Bielsko-Biała (Straconka) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

4 700 PLN (39 zł/m2)

4
2
120 m2
2001
15789398 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25939568 15789398 Nowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem – Kolonia Gosławicka Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu nowego, komfortowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Opola – Kolonii Gosławickiej. Szczegóły ofer...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

2 700 PLN (53 zł/m2)

2
1
50.83 m2
2025
15789757 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25948493 15789757 Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Kolonia Gosławicka Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu nowego, komfortowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Opola – Kolonii Gosławickiej. Szczegóły ofert...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

2 700 PLN (50 zł/m2)

2
1
53.96 m2
2025
15797908 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Służew, Zygmunta Noskowskiego, 3 pok. 58,5 m, rozkładowe, metro Służew 26158600 15797908 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA Tel. +48 601264167 Oferujemy Państwu do wynajęcia po gruntownym remoncie, rozkladowe, 3‑pokojowe mieszkanie o pow. 58,5 m² przy ul. Zygmunta Noskowskiego  w Warszawie, dzielnicy Mokotów. Lokal znajduje si...

Warszawa (Mokotów), ul. Zygmunta Noskowskiego

4 000 PLN (68 zł/m2)

3
-
58.5 m2
1979
15795597 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26100121 15795597 Do wynajęcia przestronna, komfortowa kawalerka w samym centrum Rzeszowa.Nieruchomość usytuowana na parterze 4 kondygnacyjnego bloku w najnowocześniejszym kompleksie mieszkaniowym w Rzeszowie na al. Kopisto 8Mieszkanie składa się z:- salonu wraz anek...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 000 PLN (71 zł/m2)

1
1
28 m2
2115
15797528 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Śródmieście ul. Krucza, 3 pok. 63m , rozkładowe: pokoje i kuchnia osobno, piwnica 9 m 26151511 15797528 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL. +48 601264167Oferujemy Państwu do wynajęcia rozkladowe, 3‑pokojowe mieszkanie o pow. 63 m² przy ul. Kruczej , położone na 4. piętrze w 7‑piętrowym bloku z 1960 roku, z windą, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.Mi...

Warszawa (Śródmieście), ul. Krucza

4 400 PLN (70 zł/m2)

3
-
63 m2
1960
15797252 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26140074 15797252 Oferuję na wynajem przytulne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Starowiejskiej w Elblągu, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal znajduje się na 2 piętrze czteropiętrowego bloku bez windy. Zobacz spacer wirtualny: https:...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

1 100 PLN (31 zł/m2)

2
1
35.4 m2
1970
15797150 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26137717 15797150 Przytulne mieszkanie do wynajęcia na ul. Dworcowej. Mieszkanie dostępne od zaraz.Oferta skierowana dla osób pracujących, bez zwierząt oraz niepalących. Najem okazjonalny.Oferuję Państwu do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 46 m2 na osiedla...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 200 PLN (48 zł/m2)

2
1
46 m2
1978
15797089 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26135938 15797089 Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem – gotowe do zamieszkania od zaraz! Do wynajęcia stylowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 60,71 m², położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Broniewskiego, na popularnym osiedlu Lawendowe Wzgórze w ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

2 900 PLN (48 zł/m2)

3
1
60.71 m2
2014
15483297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19561009 15483297 Oferuję do wynajęcia atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na os. Planty w Radomiu przy ul. Jastrzębia 7.Nieruchomość usytuowana na parterze w czteropiętrowym budynku.Na powierzchnię 46 m2składa się: kompaktowy, w pełni wyposażony a...

Radom (Planty) (Mazowieckie, gm. Radom)

2 400 PLN (52 zł/m2)

3
1
46 m2
-