• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 142

15791472 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25992238 15791472 Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w inwestycji Orawska Vita- pierwszy najem.LOKALIZACJA:Inwestycja Orawska Vita położona jest we Wrocławiu, w południowej części miasta, w dzielnicy Ołtaszyn, przy ulicy Orawskiej. To miejsce łączy w sobie sp...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 999 PLN (62 zł/m2)

3
1
48.34 m2
2025
15790869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 25979999 15790869 Private House Brokers oferuje do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie na Wiślanych Tarasach przy ulicy Grzegórzeckiej w Krakowie. LOKALIZACJA OSIEDLA WIŚLANE TARASY:Usytuowanie osiedla pomiędzy ul. Grzegórzecką a Wisłą, w bliskości historycznego centrum...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

13 500 PLN (93 zł/m2)

4
2
145 m2
2013
15717387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24535421 15717387 Komfortowe i zadbane mieszkanie w MysłowicachZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni 50 m², położonego w spokojnej i zielonej okolicy Mysłowic.Najważniejsze atuty:Doskonała lokalizacja: Mieszkanie znajduj...

Mysłowice (Brzęczkowice) (Śląskie, gm. Mysłowice)

2 250 PLN (45 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15729640 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24766403 15729640 PrivateHouseBrokers ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu wyjątkowego 2 pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w najbardziej prestiżowej inwestycji w mieście - Angel Stradom, przy ul. StradomskiejOFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS !LOKALIZACJA:ul. Str...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (89 zł/m2)

2
1
37.16 m2
2021
15715981 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24504329 15715981 Luksusowy apartament o wielkości 81m2 z pięknym, widokowym tarasem (30m2) w prestiżowej inwestycji Angel City.LOKALIZACJA:Ulica Szlak to ścisłe centrum Krakowa. Stąd spacerem do Rynku Głównego dojdziemy w 10 minut, podobnie do Galerii Krakowskiej ora...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 500 PLN (93 zł/m2)

3
1
81 m2
2009
15721337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24602231 15721337 Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 44 m², zlokalizowane w nowo wybudowanym osiedlu w Olsztynku. Mieszkanie jest dostępne dla pierwszego najemcy. Jest to oferta skierowana do osób szukających komfortowego oraz jasnego mieszkania, idealna zarów...

Olsztynek (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

2 250 PLN (51 zł/m2)

2
1
44 m2
2024
15713722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24444893 15713722 Private House Brokers oferuje komfortowe mieszkanie w luksusowej inwestycji Angel Wawel LOKALIZACJA i INWESTYCJA: Prestiż to słowo, które samo przychodzi na myśl w kontekście Angel Wawel. Jeśli dodać do niego komfort, niezwykłą lokalizację, nadzwycza...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 600 PLN (92 zł/m2)

2
1
50 m2
2015
15459222 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19023401 15459222 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Księżu Małym przy ul. Opolskiej.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduję się na modernistycznym osiedlu bloków mieszkalnych, zbudowanych w 1930 r., wpisanych do rejestru zabytków. Otoczone zielenią, na którą rozpościera s...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (46 zł/m2)

2
1
50.17 m2
-
15724587 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24659712 15724587 LOKALIZACJAMieszkanie znajduję się przy ulicy Mastalerza, w cichej i spokojnej okolicy. W sąsiedztwie znajdują się sklepy takie jak Lidl, Selgros, Biedronka a także plac zabaw, basen, szkoła. Bardzo dobrą komunikację zapewnia bliskość wjazdu na Drogo...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 100 PLN (54 zł/m2)

2
1
38.93 m2
-
15584256 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21859084 15584256 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Konopnickiej 8A w OlsztynieOferujemy na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Olsztyna – przy ul. Marii Konopnickiej 8A. Idealne dla pary, singla lub małe...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 500 PLN (40 zł/m2)

2
1
63 m2
-
15727247 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24714878 15727247 MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE – PIOTROWICE, UL. MAŁACHOWSKIEGOLOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w Katowicach, w dzielnicy Piotrowice, przy ul. Małachowskiego. To spokojna okolica z dostępem do pełnej infrastruktury. W pobliżu znajdziesz:sklepy spożywcze i...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 PLN (41 zł/m2)

2
1
61 m2
1938
15726808 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 24705818 15726808 homfi ma przyjemność przedstawić ofertę wyjątkowego i ekskluzywnego apartamentu w otoczeniu historycznej zabudowy fabrykanckiej z końca XIX wieku, ewenement w skali całej Łodzi. Piękne wnętrza dla osób ceniących wysoki standard, naturalne materiały, ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

11 500 PLN (62 zł/m2)

4
3
185 m2
1910