• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 126

15781409 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25828065 15781409 Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z dwoma balkonami tuż obok CH Serenada – ul. Bohomolca 1 Prądnik Czerwony.OC Najemcy w prezencie! Mieszkanie dostępne od zaraz!KONTAKT:Justyna Kawecka+48 734 827 357LOKALIZACJA:Osiedle przy u...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (59 zł/m2)

3
1
61 m2
2014
15784705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25860596 15784705 Do wynajęcia od zaraz, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 63 m² z loggią w dzielnicy Huby, idealne dla rodziny lub spokojnych studentów. Lokal po odświeżeniu, czysty i gotowy do zamieszkania, w bardzo dobrze skomunikowanej części Wrocławia.L...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (43 zł/m2)

3
1
62.8 m2
1990
15764267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25443429 15764267 Dwupokojowe mieszkanie 40 m², Śródmieście-SterlingaDo wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 40 m², znajdujące się przy ulicy Sterlinga 20 w Łodzi. Mieszkanie zlokalizowane jest w kamienicy własnościowej na 1 piętrze. Budynek jest świeżo po remo...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 100 PLN (52 zł/m2)

2
1
40.6 m2
-
15756391 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25252570 15756391 homfi z przyjemnością prezentuje wyjątkowe, starannie wykończone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Wzgórze Bernadowo bezpośrednio w otulinie lasu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.LokalizacjaTa niezwykła nieruch...

Gdynia (Karwiny) (Pomorskie, gm. Gdynia)

5 800 PLN (82 zł/m2)

3
1
70.84 m2
2024
15745088 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25049001 15745088 Do wynajęcia od zaraz, doskonale zlokalizowane, 3-pokojowe mieszkanieLOKALIZACJA:Osiedle Gwiazdy leży przy al. Walentego Roździeńskiego w dzielnicy Zawodzie z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów, punktów usługowych i uczelni.Bliskoś...

Katowice (Dąbrówka mała) (Śląskie, gm. Katowice)

2 999 PLN (50 zł/m2)

3
1
59.99 m2
-
15750502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25123271 15750502 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość przy ul. Starowiejskiej 67C w pożądanej dzielnicy Letnica w Gdańsku.LOKALIZACJA I BUDYNEK:Dzielnica Letnica stanowi jedną z dynamicznie rozwijających się części Gdańska, doskonale skomunikowaną ...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 750 PLN (86 zł/m2)

2
1
31.88 m2
2024
15764263 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25443371 15764263 Dwupokojowe mieszkanie 43 m², Śródmieście-SterlingaDo wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 43 m², znajdujące się przy ulicy Sterlinga 20 w Łodzi. Mieszkanie zlokalizowane jest w kamienicy własnościowej na 1 piętrze. Budynek jest świeżo po remo...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 250 PLN (52 zł/m2)

2
1
43.5 m2
-
15764266 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25443428 15764266 Dwupokojowe mieszkanie 35,5 m², Śródmieście-SterlingaDo wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 35,5 m², znajdujące się przy ulicy Sterlinga 20 w Łodzi. Mieszkanie zlokalizowane jest w kamienicy własnościowej na 1 piętrze. Budynek jest świeżo po ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 850 PLN (52 zł/m2)

2
1
35.5 m2
-
15791472 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25992238 15791472 Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w inwestycji Orawska Vita- pierwszy najem.LOKALIZACJA:Inwestycja Orawska Vita położona jest we Wrocławiu, w południowej części miasta, w dzielnicy Ołtaszyn, przy ulicy Orawskiej. To miejsce łączy w sobie sp...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 999 PLN (62 zł/m2)

3
1
48.34 m2
2025
15790869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 25979999 15790869 Private House Brokers oferuje do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie na Wiślanych Tarasach przy ulicy Grzegórzeckiej w Krakowie. LOKALIZACJA OSIEDLA WIŚLANE TARASY:Usytuowanie osiedla pomiędzy ul. Grzegórzecką a Wisłą, w bliskości historycznego centrum...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

13 500 PLN (93 zł/m2)

4
2
145 m2
2013
15717387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24535421 15717387 Komfortowe i zadbane mieszkanie w MysłowicachZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni 50 m², położonego w spokojnej i zielonej okolicy Mysłowic.Najważniejsze atuty:Doskonała lokalizacja: Mieszkanie znajduj...

Mysłowice (Brzęczkowice) (Śląskie, gm. Mysłowice)

2 250 PLN (45 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15729640 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24766403 15729640 PrivateHouseBrokers ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu wyjątkowego 2 pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w najbardziej prestiżowej inwestycji w mieście - Angel Stradom, przy ul. StradomskiejOFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS !LOKALIZACJA:ul. Str...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (89 zł/m2)

2
1
37.16 m2
2021