• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 125

15721337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24602231 15721337 Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 44 m², zlokalizowane w nowo wybudowanym osiedlu w Olsztynku. Mieszkanie jest dostępne dla pierwszego najemcy. Jest to oferta skierowana do osób szukających komfortowego oraz jasnego mieszkania, idealna zarów...

Olsztynek (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

2 250 PLN (51 zł/m2)

2
1
44 m2
2024
15713722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24444893 15713722 Private House Brokers oferuje komfortowe mieszkanie w luksusowej inwestycji Angel Wawel LOKALIZACJA i INWESTYCJA: Prestiż to słowo, które samo przychodzi na myśl w kontekście Angel Wawel. Jeśli dodać do niego komfort, niezwykłą lokalizację, nadzwycza...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 600 PLN (92 zł/m2)

2
1
50 m2
2015
15459222 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19023401 15459222 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Księżu Małym przy ul. Opolskiej.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduję się na modernistycznym osiedlu bloków mieszkalnych, zbudowanych w 1930 r., wpisanych do rejestru zabytków. Otoczone zielenią, na którą rozpościera s...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (46 zł/m2)

2
1
50.17 m2
-
15724587 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24659712 15724587 LOKALIZACJAMieszkanie znajduję się przy ulicy Mastalerza, w cichej i spokojnej okolicy. W sąsiedztwie znajdują się sklepy takie jak Lidl, Selgros, Biedronka a także plac zabaw, basen, szkoła. Bardzo dobrą komunikację zapewnia bliskość wjazdu na Drogo...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 100 PLN (54 zł/m2)

2
1
38.93 m2
-
15584256 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21859084 15584256 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Konopnickiej 8A w OlsztynieOferujemy na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Olsztyna – przy ul. Marii Konopnickiej 8A. Idealne dla pary, singla lub małe...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 500 PLN (40 zł/m2)

2
1
63 m2
-
15727247 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24714878 15727247 MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE – PIOTROWICE, UL. MAŁACHOWSKIEGOLOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w Katowicach, w dzielnicy Piotrowice, przy ul. Małachowskiego. To spokojna okolica z dostępem do pełnej infrastruktury. W pobliżu znajdziesz:sklepy spożywcze i...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 PLN (41 zł/m2)

2
1
61 m2
1938
15726808 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 24705818 15726808 homfi ma przyjemność przedstawić ofertę wyjątkowego i ekskluzywnego apartamentu w otoczeniu historycznej zabudowy fabrykanckiej z końca XIX wieku, ewenement w skali całej Łodzi. Piękne wnętrza dla osób ceniących wysoki standard, naturalne materiały, ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

11 500 PLN (62 zł/m2)

4
3
185 m2
1910
15725899 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24687682 15725899 LOKALIZACJA I BUDYNEKMieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Krakowa – na osiedlu Złocień, przy ul. Domagały. Doskonała lokalizacja inwestycji w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych, a jednocześnie w są...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (62 zł/m2)

3
1
53 m2
2022
15725318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24674696 15725318 2-POKOJOWE MIESZKANIE NA WYNAJEM W RYBNIKUZapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 46 m², położonego w spokojnej dzielnicy Orzepowice w Rybniku, tuż obok szpitala.LOKALIZACJA:Mieszkanie usytuowane jest w bardzo dogodnym miejscu –...

Rybnik (Orzepowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

2 300 PLN (50 zł/m2)

2
1
46 m2
1995
15460900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19070707 15460900 Privatehousebrokers ma przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament z dwiema sypialniami w inwestycji Noble Residence przy ul. Smoleńsk 33 w Krakowie.LOKALIZACJA: Ulica Smoleńsk znajduje się w samym sercu Krakowa, zaledwie 15 minut spacerem od Bło...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 500 PLN (117 zł/m2)

3
1
64.14 m2
2023
14961562 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 5627201 14961562 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament przy ul. Opata Hackiego w dzielnicy Leszczynki Chylonia w Gdyni.Mieszkanie dostępne od 17.11.2025.LOKALIZACJA I BUDYNEK:Trójmiasto to wyjątkowa aglomeracja znajdująca się na północy Pol...

Gdynia (Leszczynki) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 500 PLN (65 zł/m2)

2
1
38.63 m2
2022
15792492 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26019848 15792492 Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m², położone na 14. piętrze nowoczesnego, 17-piętrowego budynku z 2022 roku przy ul. Suchej w dzielnicy Letnica.Mieszkanie jest w pełni wyposażone i wykończone w wysokim standardzie – goto...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (63 zł/m2)

1
-
40 m2
-