• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 148

15483505 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19571251 15483505 Do wynajęcia od zaraz piękne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 45 m2. Lokal znajduje się na 4 piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kujawskiej 17, na osiedlu Borki. Układ: salon , dwie sypialnie , oddzielna kuchnia , łazienka z ...

Radom (Borki) (Mazowieckie, gm. Radom)

2 300 PLN (51 zł/m2)

3
1
45 m2
-
15791347 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25989971 15791347 Na wynajem przestronne, mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone na spokojnym osiedlu Batorego w Poznaniu. Idealna propozycja dla studentów studiujących na Uniwersytecie Adama Mickiewicza – na Kampusie Morasko.Mieszkanie o pow. 45m2 znajduje się na...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15791986 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26002957 15791986 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Mostowej w Poznaniu – centrum! Mieszkanie jest urządzone i dostępne do wprowadzenia.Lokal znajduje się w zrewitalizowanej w tym roku oficynie kamienicy, położony jest ...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 900 PLN (29 zł/m2)

2
-
66 m2
-
12032228 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 516540 12032228 Wynajmę 2 pokoje (55m2) Mieszkanie 2 pokojowe na cichym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul. Włodarzewskiej 57B usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy. Bezpośrednio przy przepięknym Parku Szczęśliwickim, gdzie można odetc...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (55 zł/m2)

2
-
55 m2
-
15763184 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25418761 15763184 Najważniejsze informacje: - Proszę o telefon od poniedziałku do piątku między 10.00 a 18.00; - Przeznaczone dla singla lub pary. - adres: ul. Zakole 59, - Całkowity...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (32 zł/m2)

2
1
47 m2
-
14786742 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 112215 14786742 Najważniejsze informacje: - Proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 10.00 do 17.00; - Przykro mi, nie odpowiadam na SMSy (nie nadążam, proszę o telefon); - ul. Pasłęcka 8E ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 150 PLN (41 zł/m2)

3
1
52 m2
-
15462862 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
KLIMATYCZNE MIESZKANIE LUB BIURO 20 STYCZNIA 1920R 19118242 15462862 Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal do wynajęcia w samym sercu miasta, przy ul. 20 Stycznia 1920 r., o powierzchni 140 m2.Budynek i lokal niesamowicie klimatyczne, z wysokimi pomieszczeniami i stiukowymi sufitami oraz dwoma balkonami!Mieszkan...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 500 PLN (32 zł/m2)

5
1
140 m2
1905
15791514 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25993174 15791514 Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Gdańskiej w Katowicach. Mieszkanie składa się z dużego, jasnego pokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki.Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze, w czteropiętrowym bloku. Lokal w pełni umeblowany. W pokoju ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

1 490 PLN (42 zł/m2)

1
1
35.35 m2
-
15775354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25666767 15775354 Idealna przestrzeń dla studenta i osoby pracującej, ceniącej wygodę i bliskość centrum miasta.Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu niezależnego studia położonego w atrakcyjnej lokalizacji – przy ul. Nad Wierzbakiem w Poznaniu.Kawalerka jest f...

Poznań (Sołacz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 400 PLN (93 zł/m2)

1
-
15 m2
-
15706533 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem

Słubice (Lubuskie, gm. Słubice)

2 300 PLN (66 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15704969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem

Słubice (Lubuskie, gm. Słubice)

2 500 PLN (62 zł/m2)

2
1
40.5 m2
2025
15790762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25977129 15790762 Ekskluzywny Apartament w ATELIER RESIDENCE w samym sercu Warszawy ul. Bagno (Plac Grzybowski) 10min Nowy Świat, 2min Metro Świętokrzyska, Park Saski- 350m. W budynku ochrona, concierge, dodatkowe zabezpieczenia z czytnikiem kontroli dostępu, monitor...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (95 zł/m2)

2
-
58 m2
2009