• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 146

15775825 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25684975 15775825 Przytulne mieszkanie w urokliwej kamienicy blisko Starego Rynku ! Na wynajem mieszkanie w pięknej, odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy - zaledwie kilka kroków od Starego Rynku. Budynek zadbany, z klimatem. Wnętrze ma przytulny...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 000 PLN (44 zł/m2)

2
-
45 m2
-
14483993 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 130245 14483993 Wyjątkowy apartament pod każdym względem. Nowoczesny styl i odważne kolory. Piękny duży balkon z widokiem na dziedziniec. Lokal składa się z trzech sypialni oraz salonu połączonego z aneksem kuchennym. Miejsce parkingowe w hali podziemnej. ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

5 000 PLN (59 zł/m2)

4
-
85 m2
-
15775804 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25683790 15775804 Przytulne mieszkanie w urokliwej kamienicy blisko Starego Rynku - idealne dla studentów! Na wynajem mieszkanie w pięknej, odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy - zaledwie kilka kroków od Starego Rynku. Budynek zadbany, z klimatem, a...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 300 PLN (47 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15380141 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 17247478 15380141 Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia lokal mieszkalny położony w Krapkowicach na ul. Ks. Duszy 5 w inwestycji Odrzańskie Tarasy. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej &...

Krapkowice (Opolskie, gm. Krapkowice)

2 700 PLN (42 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15762456 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25404544 15762456 Na wynajem oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w miejscowości Ignatki Osiedle, przy ulicy Jodłowej. Lokal znajduje się na 2 piętrze w bloku z cegły – budynek jest zadbany, z estetyczną klatką schodową i miejscami parkingow...

Ignatki-Osiedle (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

1 400 PLN (32 zł/m2)

2
1
44 m2
2010
15786687 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ścisłe Centrum !!! Mieszkanie 3 pokojowe na wynajem !!! 25912786 15786687 Oferujemy na wynajem przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze kamienicy w sercu miasta. Dzięki swojej lokalizacji, jest to idealna propozycja dla osób ceniących bliskość do atrakcji kulturalnych, sklepów, restauracji oraz ...

Tarnów, ul. Katedralna

2 500 PLN (25 zł/m2)

3
1
100 m2
-
15744898 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie blisko metra 25048432 15744898 Chcesz zamieszkać blisko metra Słodowiec - zadzwoń do mnie i więcej się dowiedz :-)PRZYJEMNE MIESZKANIE Z BALKONEM I PIWNICĄ - DOSTĘPNE DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ Wspaniała propozycja dla singla bądź pary, szczególnie dla kogoś, kto szuka mieszkania w cic...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
1
38 m2
1963
15786577 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Śródmieście Aleje Jerozolimskie 11/19, 2 pok. 43,6 m , rozkładowe, parking naziemny 25910527 15786577 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL: +48 601 264 167 Opis nieruchomości Oferujemy do wynajęcia klimatyczne, przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,6 m², zlokalizowane przy Alejach Jerozolimskich 1119 w Warszawie, na 2. piętrze w 6-p...

Warszawa (Śródmieście), al. Aleje Jerozolimskie

4 000 PLN (92 zł/m2)

2
-
43.6 m2
-
15780878 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 25814492 15780878 Oferujemy państwu niezwykle przestronny i ekskluzywny apartament znajdujący się w samym centrum miasta w pięknej kamiennicy na wyspie Pasieka.Lokal o powierzchni 210 m2. w którym  znajdują się :– salon ...

Opole (Pasieka) (Opolskie, gm. Opole)

8 000 PLN (38 zł/m2)

4
-
210 m2
-
15785730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25891288 15785730 Klimatyczny lokal w pobliżu Placu Trzech Krzyży, Mokotowskiej w przedwojennej wyremontowanej kamienicy z windą - w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy Wychodzisz rano i po wyjściu z mieszkania siadasz na croissanta i kawę; Cave Vin...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (171 zł/m2)

1
1
17 m2
1950
15647462 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23231477 15647462 REZRERWACJA! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie – ul. Dobrego Pasterza 28, KrakówDo wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50,3 m², położone na 2. piętrze budynku z 2007 roku przy ul. Dobrego Pasterza 28. To idealna propozycja dla par...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (52 zł/m2)

2
1
50.3 m2
2007
15785388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25878129 15785388 Do wynajęcia nowoczesny apartament, usytuowany w Gliwicach, w Centrum, przy ul. Kłodnickiej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu z windami. Mieszkanie o powierzchni 57 m2 skłąda się z przestronnego salonu z aneksem k...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 450 PLN (43 zł/m2)

2
-
57 m2
2018