• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 144

15776072 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25693365 15776072 Oferujemy na wynajem przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 60 m², zlokalizowane na parterze w spokojnej i zielonej części Lublina, przy ul. Lipińskiego. W skład mieszkania wchodzą:dwa przytulne, niezależne pokoje, duży, jasny sa...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

2 300 PLN (38 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15784533 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25855410 15784533 Mieszkania na wynajem- Opole ul. Kamińskiego ( nowe osiedle Atlantis Prestige Park)- Dostępne dwa mieszkania - na 1wszym i 3cim piętrze- Salon z balkonem i otwartą kuchnią, sypialnia z szafą, wygodny przedpokój, elegancka łazienka- Pełne wyposażenie ...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

2 700 PLN (64 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15782717 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25847247 15782717 Oferuję Państwu do wynajęcia atrakcyjny apartament o powierzchni 74,21m2 w super lokalizacji. Oferowana nieruchomość znajduje się na XV piętrze nowo powstałej w 2024r lokalizacji Centaurus przy ul. Piłsudskiego 36W skład proponowanej nieruchomości ...

Olsztyn (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

4 900 PLN (66 zł/m2)

3
1
74.21 m2
2024
15781736 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Praga-Północ ul. Stefana Okrei, 2 pok. 50 m 25835402 15781736 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL +48 601264167 Warszawa Praga Północ - Metro Wileńska - 2 pokoje - piękna kamienica 2-pokojowy apartament o pięknym kształcie, wysoki (ponad 3 m), przestronny, jasny z dużymi oknami i balkonem. Wygodny, funkcjonal...

Warszawa (Praga-Północ), ul. Stefana Okrzei

3 450 PLN (69 zł/m2)

2
-
50 m2
1906
15452626 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament Dolny Sopot wynajem 01.11.25.-06.26 18893423 15452626 Na wynajem apartament w wyjątkowej lokalizacji w Dolnym Sopocie w terminie 01.11.25 r. - 31.06.26 r. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, bliskość morza oraz terenów rekreacyjnych, a także kultowego deptaka Monte Cassino. Kamienica po reno...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

3 500 PLN (52 zł/m2)

3
2
67 m2
-
15777958 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25738811 15777958 Nowoczesny 2-pokojowy apartament przy ul. Stawowej – wynajem od września do czerwca Kompletnie wyposażony Garaż podziemny Balkon Blisko Politechniki Opolskiej Na wynajem nowoczesny, w pełni umeblowany apartament 2-pokojowy o powierzchni ok. 30 m...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

2 300 PLN (68 zł/m2)

2
1
34 m2
2024
15778370 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25751157 15778370 Do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie 36 m² – 10. piętro, winda, spokojna okolica Na wynajem oferujemy przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 10. piętrze w zadbanym budynku z windą. Lokal znajduje się w spokojne...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (72 zł/m2)

2
1
36.3 m2
1967
15780872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 7 pokojowe 25814126 15780872 Do wynajęcia dwupoziomowy lokal biurowy o powierzchni 230 m², położony na 5. i 6. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Wańkowicza w Warszawie (Kabaty). Idealny na siedzibę firmy, kancelarię lub biuro projektowe.Układ pomieszczeń:I poziom (5. piętro)...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (65 zł/m2)

7
2
230 m2
2005
15718329 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24550020 15718329 Na wynajem: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 35 m² z balkonem i piwnicą - 1. piętro - Ustka, ul. Grunwaldzka, 15 minut od plaży Prezentujemy przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 m²...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 900 PLN (54 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15426026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 18291238 15426026 Kaźmierzów, gm Polkowice, 3 pokoje, piętro domu, wynajmę, 95 m2, 3000 zł miesięcznie. Dostępne od ZARAZ. Polecam. Wysoki standard. Do wynajęcia umeblowane mieszkanie na I piętrze w domu jednorodzinnym. Gotowe do zamieszkania. W s...

Kaźmierzów (Dolnośląskie, gm. Polkowice)

3 000 PLN (32 zł/m2)

3
1
95 m2
2022
15758238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25315651 15758238 Lubin, 3 pokoje, 1 piętro, wynajmę, 2000 zł miesięcznie. Oferta wyłącznie w WGN Polkowice. Dostępne od zaraz. Najem okazjonalny. Do wynajęcia 3-pokojowe umeblowane mieszkanie z balkonem na I piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym. Lu...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

2 000 PLN (44 zł/m2)

3
1
45 m2
1980
15725723 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24684902 15725723 Polkowice, 2 pokoje, 3 piętro, wynajmę, 39 m2, 1700 zł miesięcznie. Oferta wyłącznie w WGN Polkowice. Dostępne od zaraz. Najem okazjonalny. Do wynajęcia 2-pokojowe umeblowane mieszkanie na III piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkal...

Polkowice (Dolnośląskie, gm. Polkowice)

1 700 PLN (44 zł/m2)

2
1
39 m2
1980