• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 145

15629781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22837172 15629781 Polecam przestronne, słoneczne, bardzo ciche mieszkanie w sercu Saskiej Kępy przy ul. Zwycięzców 40Mieszkanie o powierzchni 51 m z balkonem, jest usytuowane na drugim piętrze apartamentowca z 2008 roku.Lokal składa się dwóch przestronnych pokoi (sypi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (75 zł/m2)

2
-
51 m2
2008
15726171 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24693401 15726171 Premium Estates przedstawia nowoczesną, w pełni umeblowana kawalerkę przy ulicy Janusa - dostępna od 1 września! 1. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Majora Pilota Stefana Janusa (31-571 Kraków), w kameralnym budynku na 1...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (105 zł/m2)

1
-
20 m2
2022
15424673 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18253364 15424673 Przemyśl, na wynajem atrakcyjny apartament w cichej części miasta, z komórką lokatorską o pow. 3,45m2 oraz z miejscem postojowym w budynku o pow.26,36 m2Mieszkanie o powierzchni 42,45 m2, mieści się na drugim piętrze w budynku przy ul. Stanisława Mon...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

1 800 PLN (42 zł/m2)

2
1
42.45 m2
-
15726180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24695428 15726180 --------- for English check below ----------Dwupokojowy, umeblowany i w pełni wyposażony apartament 55 m2 z dużym balkonem i widokiem na panoramę miasta.Budynek w odległości 5 min. od METRO RONDO DASZYŃSKIEGO i 10 min. do METRO RONDO ONZ.Do ceny najm...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 535 PLN (101 zł/m2)

2
1
55 m2
1999
15360365 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 16790406 15360365 Mieszkanie po remoncie na osiedlu Radiostacja przy Kampusie Uniwersytetu Łódzkiego. Idealne dla 1-2 osób. Całkowicie umeblowane. Przy budynku parking dla mieszkańców z wjazdem przez szlaban otwierany pilotem. Stąd je...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 500 PLN (58 zł/m2)

1
-
26 m2
1970
15105095 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 9887665 15105095 NA WYNAJEM NOWOCZESNY APARTAMENT W CENTRUM! Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do użytku w 2024 r. przy ulicy Żeromskiego w centrum Kielc. W bud...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 500 PLN (43 zł/m2)

3
-
58 m2
2023
15554985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 21087175 15554985 Ulica Żeromskiego - wygodne, nowoczesne mieszkanie w Centrum. Posesja zamknięta bramą z domofonem. Blisko Plac Barlickiego. Doskonały wyjazd z miasta w każdym kierunku. Do zamieszkania od zaraz. Opis mieszkania. Lokal ze zmianą układu pomieszczeń ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 400 PLN (33 zł/m2)

1
-
43 m2
1938
15708993 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24348306 15708993 Mieszkanie - kawalerka na wynajem – Przemyśl, ul. RatuszowaDo wynajęcia jest umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 26,82 m², zlokalizowane na wysokim parterze dwupiętrowej kamienicy przy ulicy Ratuszowej – w samym centrum Przemyśla, na Sta...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

1 000 PLN (37 zł/m2)

1
1
26.82 m2
-
15564433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 21423656 15564433 CZYNSZ ADMINISTRACYJN W CENIEW pełni umeblowany i wyposażony 3pokojowy apartament w bardzo dobrej lokalizacji blisko Metra Dworzec Gdański z ładnym widokiem na panoramę Warszawy do wynajęcia od zaraz.Apartament znajduje się przy ul. Inflanckiej w Wa...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (99 zł/m2)

3
-
70 m2
2014
15693925 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Blisko UJK i PŚK 33 m2. OD ZARAZ !!! 24072861 15693925 Jeśli poszukujesz mieszkania na wynajem? Ta oferta jest idealną propozycją dla Ciebie.Mieszkanie na os. Świętokrzyskim do wynajęcia od zaraz.Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33m2, na 4 piętrze przy ul. Biskupa Mieczysława Jaworskiego. Jest ono s...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 300 PLN (39 zł/m2)

1
1
33 m2
-
15731259 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24790955 15731259 Mieszkanie na Manhattanie - trzy samodzielne pokoje, kuchnia, łazienka i hol. Wygodnie i bezpiecznie i w samym sercu Łodzi - w sąsiedztwie Galeria Łódzka, Off Piotrkowska, restauracje, kino i doskonały wyjazd z miasta w każdym kierunku. ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 500 PLN (39 zł/m2)

3
-
64 m2
1976
15730831 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24785384 15730831 Posiadamy w naszej ofercie do wynajęcia wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 79 m², zlokalizowany na 3. piętrze nowego budynku z 2024 roku. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o komforcie i nowoczesnym stylu życia, w pełni wykończone w wysok...

Kielce (Ostra górka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

4 200 PLN (53 zł/m2)

3
1
79 m2
2024