• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 147

15728034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24730830 15728034 Klimatyczny lokal w pobliżu Placu Trzech Krzyży, Mokotowskiej w przedwojennej wyremontowanej kamienicy z windą - w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy Wychodzisz rano i po wyjściu z mieszkania siadasz na croissanta i kawę; Cave Vin...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (176 zł/m2)

1
1
17 m2
1950
15741125 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24965858 15741125 Mieszkanie na wynajem w Przemyślu, ul. ChopinaDo wynajęcia jest przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni około 55 m2, zlokalizowane na parterze domu wielorodzinnego przy ulicy Chopina w Przemyślu.Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

1 500 PLN (27 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15740706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ochota ul.Pilchowicka, 3 pok. 75 m , piętro 1 24956266 15740706 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA TEL.+48 601264167 3-pokojowe mieszkanie 75 m² ul. Pilchowicka , Warszawa 1. piętro 4500 zł   Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75 m², położone przy ul. Pilch...

Warszawa (Ochota), ul. Pilchowicka

5 000 PLN (67 zł/m2)

3
-
75 m2
2020
15724887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament z widokiem na zatokę 24665270 15724887 LOKALIZACJA:Zamknięte i strzeżone osiedle położone tuż przy granicy lasu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.. Teren osiedla gęsto obsadzony zadbaną zielenią i poprzecinany licznymi ścieżkami dla pieszych. Przestrzeń pomiędzy budynkami została wyłącz...

Gdynia (Mały kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

9 900 PLN (99 zł/m2)

3
1
100 m2
2010
15193380 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 12207277 15193380 CZYŻYNY - 3 OSOBNE POKOJE - DLA STUDENTÓW N20 Nieruchomości oferuje na wynajem funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 53m2 położone na zielonym, spokojnym osiedlu "Fajny Dom" przy ul. Sołtysowskiej. Rejon ulic tj. A...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (58 zł/m2)

3
-
53 m2
2012
15735488 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24855680 15735488 Nowoczesny apartament w centrum Kielc - 3 pokoje, 58 m² Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m² , usytuowane na 3. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą, w samym sercu Kielc. Atu...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 500 PLN (43 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15443821 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18679307 15443821 Przestronne, funkcjonalne mieszkanie w centrum Ligoty. BLISKO ŚUM !!! Polecamy do wynajęcia duże, wygodne mieszkanie 61,30 m 2 w południowej dzielnicy Katowic Ligocie przy ul. Panewnickiej 54 z dwoma balkonami i prywatnym parkingiem do na...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

2 000 PLN (33 zł/m2)

2
-
61 m2
1960
15740431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24952801 15740431 Koloseum Nieruchomości poleca! Do wynajęcie po remoncie w najnowszym budownictwie na Gocławiu (tuż przy CH Promenada) komfortowe 2 pokojowe mieszkanie, które znajduje się na nowoczesnym, zielonym i kameralnym osiedlu Park Skandynawia. Lokal jest pr...

Warszawa (Praga-Południe), Optyków

3 300 PLN (83 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15735493 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24855691 15735493 PREMIUM ESTATES prezentuje wyjątkową ofertę - mieszkanie w nowym budownictwie na prestiżowym osiedlu Żabiniec, łączące w sobie komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację. To propozycja idealna dla osób ceniących wygodę codzienneg...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15739952 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 24943556 15739952 PREMIUM ESTATES przedstawia sześciopokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2, zlokalizowane na krakowskim Żabińcu. Do wynajęcia od października! LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Krakowa -...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 700 PLN (71 zł/m2)

6
-
80 m2
1996
15733631 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24805914 15733631 Oferta biura nieruchomości- pobieramy prowizję jednorazowo 50% ( 1300 zł)Czynsz miesięczny 2400 zł dodatkowo zaliczka na pokrycie opłat za prąd, gaz, wodę - 200 złm. Razem 2600 złWymagana kaucja 2600 złKawalerka na parterze z balkonem ( niski parter)...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

2 400 PLN (86 zł/m2)

1
-
28 m2
2004
15655612 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23390806 15655612 Elegancki, umeblowany 3-pokojowy apartament z ogródkiem - NOWY BOCIANEK. Idealny dla osób ceniących komfort, jakość i wygodę ! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS ! Oferujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,44 m2, z dużym ogródk...

Kielce (Bocianek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 000 PLN (46 zł/m2)

3
-
65 m2
2013