• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 145

15598393 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22139794 15598393 LOKALIZACJA: Osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń wypełniają tereny zielone dostępne dla wszystkich mieszkańców....

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (70 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15730804 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 24784721 15730804 PREMIUM ESTATES przedstawia sześciopokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2, zlokalizowane na krakowskim Żabińcu. Do wynajęcia od października! LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Krakowa -...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 000 PLN (88 zł/m2)

6
-
80 m2
1996
15738164 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24903863 15738164 Premium Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na wynajem. Zapraszam! Lokalizacja: os. Jagiellońskie, Dobczyce Opis mieszkania: Typ: 3-pokojowe mieszkanie, z osobną kuchnią, łazienką i osobnym wc Piętro: Wysoki parter Blok: 2-p...

Dobczyce (Małopolskie, gm. Dobczyce)

2 800 PLN (46 zł/m2)

3
-
61 m2
-
15510679 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament , VENTUS przy Alei IX Wieków Kielc. 20135708 15510679 Nowoczesny apartament o powierzchni 32,54 m², usytuowany na 4 piętrze w Apartamentowcu VENTUS przy Alei IX Wieków Kielc.Mieszkanie składa się z:-salonu z rozkładaną kanapą, szafą oraz biurkiem,-aneksu kuchennego wyposażonego w płytę indukcyjną, lodów...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 200 PLN (69 zł/m2)

1
1
32 m2
2020
15737970 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartamentowiec VENTUS, 51 m2. 24897651 15737970 Nowoczesny apartament o powierzchni 51 m², usytuowany na 4 piętrze w Apartamentowcu VENTUS przy Alei IX Wieków Kielc.Mieszkanie składa się z:-salonu,-aneksu kuchennego,-sypialni, -łazienki,-przedpokoju z pojemną szafą,-balkonu.Apartament położony jes...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 300 PLN (45 zł/m2)

2
1
51 m2
2022
15737886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24895226 15737886 NOWA OFERTA - 2 POKOJE - WYSOKI STANDARD Al. Korfantego 2 pok-37m2-14 piętro MIESZKANIE W PEŁNI WYPOSAŻONE I UMEBLOWANE. Powierzchnia 37 m2, dwupokojowe, budynek w ścisłym centrum miasta, przy rondzie, Mieszkanie starannie dopracowane i ładnie z...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

1 700 PLN (46 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15705270 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24277283 15705270 NOWA OFERTA - MIESZKANIE 2 POKOJOWE - WYSOKI STANDARD Al. Korfantego 2 pok-37m2-14 piętro MIESZKANIE W PEŁNI WYPOSAŻONE I UMEBLOWANE. Powierzchnia 37 m2, dwupokojowe, budynek w ścisłym centrum miasta, przy rondzie, Mieszkanie starannie dopracowa...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

1 700 PLN (46 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15737506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24886392 15737506 PREMIUM ESTATES przedstawia Państwu przestronne 1-pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią zlokalizowane przy pętli tramwajowo-autobusowej Krowodrza Górka. Mieszkanie dostępne od zaraz! LOKALIZACJA: Budynek, w którym znajd...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (73 zł/m2)

1
-
33 m2
2005
13956738 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2265618 13956738 Premium Estates prezentuje na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Dobrego Pasterza w dzielnicy Prądnik Czerwony. Dostępne od 15 września. OPIS LOKALIZACJI: Mieszkanie mieści się na parterze w bloku w dobrze skomunikow...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (52 zł/m2)

2
-
46 m2
1995
15736848 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24879478 15736848 Premium Estates przedstawia 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta przy ul. Karmelickiej! Brak czynszu administracyjnego! Do wynajęcia od 1 września! LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta przy ul. Karmelickiej. Kil...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (43 zł/m2)

2
-
65 m2
1917
15736712 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24876766 15736712 Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe w samym centrum Rzeszowa.Nieruchomość usytuowana na 6 piętrze 7 kondygnacyjnego bloku w najnowocześniejszym kompleksie mieszkaniowym w Rzeszowie na al. Kopisto z panoramą na miasto i rzekę Wisłok.Mieszka...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 700 PLN (60 zł/m2)

2
1
45 m2
2016
14501179 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2805945 14501179 Przemyśl, Plac Katedralny - Mieszkanie do wynajęcia blisko StarówkiSzukasz wyjątkowego miejsca do życia w jednej z najbardziej urokliwych części Przemyśla? Mamy idealną propozycję!Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m², p...

Przemyśl (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

1 550 PLN (28 zł/m2)

2
1
54.5 m2
1900