• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 253

15268154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 14292262 15268154 Nowoczesny biurowiec w ścisłym Centrum Warszawy.Powierzchnia biurowa 212 m2 netto na 8piętrze.Doskonała widoczność budynku i ekspozycja najemcy. Możliwość dowolnej aranżacji powierzchni, open space jak i układzie gabinetowym. Istnieje również możliwo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 251 PLN (105 zł/m2)

11
-
212 m2
2018
15888642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27819091 15888642 Do wynajęcia duże, przestronne mieszkanie 2 pokojowe na Warszewie na ul.Duńskiej,Położone na pierwszym piętrze w budynku 3 piętrowym składa sie z :--pokój z balkonem z aneksem kuchennym--sypialnia--przestronny przedpokój z dużą szafą--łazienka z kabi...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (46 zł/m2)

2
1
50 m2
2010
15888722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27821479 15888722 KAMIENICA NOVA ul. Langiewicza blisko Bramy Portowej, a jednocześnie Posejdona i centrum. Okna mieszkania wychodzą na wewnętrzne patio i nie słychać ruchu ulicznego. Do wynajęcia od zaraz umeblowany elegancki apartament na VI piętrze apartamentowc...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (61 zł/m2)

2
1
38 m2
2012
15882933 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 27673345 15882933 Bardzo ładne, 5-pokojowe, przestronne (pow.109m2) mieszkanie z balkonem położone na parterze przedwojennej willi bezpośrednio przy Jasnych Błoniach. Garaż. Pokoje bez mebli; umeblowana i wyposażona tylko kuchnia i łazienka. Trzy największe pokoje w a...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (46 zł/m2)

5
1
109 m2
1930
15790830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25978713 15790830 Dwupoziomowe mieszkanie o pow.46m2 położone na 4 piętrze kamieniczki na Podzamczu z widokiem na katedrę. I poziom:- przestronny pokój wyposażony w nową dużą rozkładaną sofę, szafki, fotele, biurko, rozkładaną ławę;- duża, niezależna kuchnia z oknem w...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (41 zł/m2)

2
-
46 m2
2000
15888725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27821484 15888725 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę bezpośrednio dwustronne, świetnie skomunikowane, jasne, 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie - ul. Gołuchowska (najem okazjonalny). Mieszkanie 46 m2 znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym:- 5 minut ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (65 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15873156 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem 27513056 15873156 Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem i garażem w Gdańsku przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki w inwestycji Doki.LOKALIZACJA:Ulica Popiełuszki położona jest w ścisłym centrum Gdańska, na styku Starego i Młodego Mi...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 200 PLN (71 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15839167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26743002 15839167 Do wynajęcia Kawalerka 38,2 m² Duży balkon Metro Młociny 5 min W okolicy Lasu Bielańskiego I Bielany ul. Przy AgorzeDo wynajęcia komfortowe, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 38,2 m², położone w spokojnej i zielonej części Bielan, przy ul. ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 890 PLN (76 zł/m2)

1
1
38 m2
2006
15869879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27411264 15869879 OGŁOSZENIE WYNAJMU LOKALU USŁUGOWEGO OLEŚNICA, RYNEKPrezentuję Państwu do wynajęcia  atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 18,22 m², położony w samym sercu Oleśnicy bezpośrednio w Rynku.Najważniejsze atuty lokalu:doskonała lokalizacja w centrum m...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

2 030 PLN (113 zł/m2)

11
-
18 m2
1850
15888692 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27820799 15888692 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow. 138,61 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach Ronda Starzyńskiego ,na warszawskiej Pradze Północ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 316 PLN (60 zł/m2)

1
-
138 m2
1999
15888687 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27820823 15888687 Polecam do najmu ciekawie urządzone mieszkanie Idealne dla kogoś, kto lubi styl retro. Bardzo ładnie zachowane meble oraz wyposażenie lokalu widoczne zna zdjęciach. Rewelacyjna lokalizacja - ul. Urbanowska jest bardzo spokojną ulicą tuż obok Park...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 600 PLN (36 zł/m2)

2
1
44 m2
1975
15888704 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820811 15888704 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 50 m2 na 5 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej niedaleko Placu Konstytucji, na warszawskim Śródmieściupoleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (130 zł/m2)

2
-
50 m2
-