• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 253

15888705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820820 15888705 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 080 PLN (405 zł/m2)

1
-
15 m2
1999
15888697 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820816 15888697 Warszawa- Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Be...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 560 PLN (380 zł/m2)

1
-
12 m2
1999
15888690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27820827 15888690 Polecam do najmu rewelacyjne mieszkanie 2 pokojowe położone w nowym budynku na nowym skończonym osiedlu przy piekarni w Fałkowie. Lokal w pełni wykończony i umeblowany - wyposażenie widoczne na zdjęciach. Salon z aneksem kuchennym, osobna sypialn...

Fałkowo (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

1 500 PLN (50 zł/m2)

2
1
30 m2
2026
15888708 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820822 15888708 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 4 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 080 PLN (468 zł/m2)

1
-
13 m2
1999
15888693 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820815 15888693 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 080 PLN (380 zł/m2)

1
-
16 m2
1999
15888706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820812 15888706 Warszawa - Do wynajęcia: magazynek o pow. 10,50 m2 na warszawskiej Pradze Północ, w budynku biurowym w okolicach Ronda Starzyńskiego ,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]),--------------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

472 PLN (47 zł/m2)

1
-
10 m2
1999
15888694 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820803 15888694 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 158,80 m2 na parterze biurowca na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 575 PLN (54 zł/m2)

6
-
158 m2
1999
15888709 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820800 15888709 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 70,07 m2 na warszawskiej Pradze Północ, w budynku biurowym w okolicach Ronda Starzyńskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------- Bez prowizji...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 765 PLN (68 zł/m2)

3
-
70 m2
1999
15888688 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27820824 15888688 Uwaga: Mieszkanie z osobnym zamykanym garażem w hali garażowej. Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone w nowszym budynku na zamkniętym osiedlu przy ul. Naramowickiej 47 (przy stacji BP Winogrady). Mieszkanie w bardzo dobrym standardz...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (44 zł/m2)

2
-
50 m2
2012
15888701 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820809 15888701 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 110 m2 w odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu, niedaleko Placu Politechniki, poleca Agencja nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 435 PLN (113 zł/m2)

5
-
110 m2
2012
15888698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820808 15888698 Warszaw - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 131 m2 na 1 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej niedaleko Placu Konstytucji, na warszawskim Śródmieściupoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 030 PLN (130 zł/m2)

6
-
131 m2
2012
15888696 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820805 15888696 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 142 m2 na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu, niedaleko Placu Politechniki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 053 PLN (113 zł/m2)

4
-
142 m2
2012