• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 252

15859535 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27168574 15859535 Warszawa - Do podnajmu: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 853 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego PKP, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

89 934 PLN (105 zł/m2)

3
-
853 m2
2007
15868924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyposażone mieszkanie na Nowej Wygodzie! 3 pokoje 27394899 15868924 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego i całkowicie wyposażonego mieszkania usytuowanego na 2 piętrze w niskim bloku z 2015 roku,  przy ul. 42 Pułku Piechoty (os. Wygoda)!OFERTA DOSTĘPNA OD 1 CZERWCA!Nieruchomość o powierzchni 6...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (40 zł/m2)

3
1
63 m2
2015
15888920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832154 15888920 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 551 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 327 PLN (62 zł/m2)

11
-
551 m2
2009
15872396 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491848 15872396 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1031 m2 na 7 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

64 232 PLN (62 zł/m2)

11
-
1031 m2
2009
15859518 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27168554 15859518 Warszawa - Do wynajęcia moduł biurowy o pow. 692 m2 na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 112 PLN (62 zł/m2)

11
-
692 m2
2009
15859521 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27168553 15859521 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.152 m2 na 8 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 469 PLN (62 zł/m2)

11
-
152 m2
2009
15888918 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832136 15888918 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.330 m2 na Mokotowie, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 931 PLN (69 zł/m2)

11
-
330 m2
2017
15859526 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27168571 15859526 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 413 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 730 PLN (62 zł/m2)

11
-
413 m2
2009
15859523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27168570 15859523 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 286 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 818 PLN (62 zł/m2)

11
-
286 m2
2009
15822131 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26621178 15822131 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 471 m2 na 4 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 343 PLN (62 zł/m2)

11
-
471 m2
2009
15822132 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26620980 15822132 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1000 m2 na 3 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

62 301 PLN (62 zł/m2)

11
-
1000 m2
2009
15888917 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27832134 15888917 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.155m2 na Mokotowie, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 768 PLN (69 zł/m2)

11
-
155 m2
2017