• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 235

15801069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26225849 15801069 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Do wynajęcia w pełni wykończony lokal usługowy idealny pod biuro lub działalność usługową. Lokal znajduje się w samym rynku w otoczeniu szkół językowych, szkoły malarstwa oraz salonu kosmetycznego świetn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 297 PLN (70 zł/m2)

11
-
105 m2
-
15796539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26120438 15796539 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Lokal dostępny od zaraz, do własnej aranżacji w prestiżowej lokalizacji. Polecam do wynajęcia lokal w stanie deweloperskim o powierzchni 108,...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

10 800 PLN (100 zł/m2)

3
-
108 m2
2021
15835258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27057984 15835258 Opiekun oferty:Paweł Grzesiktelefon 602 101 602Polecam na wynajem atrakcyjny lokal usługowy z dużymi witrynami usytuowany na parterze budynku przy ul. Brylantowej, o powierzchni 113,79 m2.Lokal wykończony w wysokim standardzie.Lokal z witrynami na po...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 800 PLN (60 zł/m2)

3
-
113 m2
2016
15838562 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26733539 15838562 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 ***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***(english version below)Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania 3-pokojowego, wykończonego wysokim standardzie, w oparciu o materiały ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 600 PLN (69 zł/m2)

3
2
67 m2
2018
15829246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26649621 15829246 OPIEKUN OFERTYPaweł GrzesikTel. 602 101 602DO WYNAJĘCIA PRZESTRONNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z GARAŻEM BELVEDERE PARK, UL. PRZYJAŹNINa wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,53 m, położone na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (58 zł/m2)

2
1
52 m2
2015
15824813 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26649568 15824813 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Wyjątkowy apartament na wynajem, położony bezpośrednio przy rzece, oferujący niezakłócony widok na panoramę Wrocławia. To propozycja dla najbardziej wymagających najemców, łącząca p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 999 PLN (87 zł/m2)

3
2
92 m2
2020
15821955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26649544 15821955 Na wynajem mieszkanie z balkonem, położone na 4 piętrze apartamentowca na Promenadach Wrocławskich - microHOME Promenady.Opiekun oferty: Dominika Nowak Nr Licencji PFRN 28616tel. 602 101 602 ***Oferta tylko w SDP Nieruchomości***Otoczenie: Nieruchomo...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (62 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15813682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 26563622 15813682 Opiekun oferty:Paweł Grzesiktel. 602 101 602Do wynajęcia utwardzony plac 9.000 m Pietrzykowice, gm. Kąty WrocławskieOferujemy do wynajęcia przestronny, utwardzony plac o powierzchni 9.000 m, idealny pod działalność magazynową, logistyczną lub usługow...

Pietrzykowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

35 000 PLN

-
-
9000 m2
-
15812092 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26465208 15812092 Opiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD MAJA ***Nowy apartament premium 111 m2 4 pokoje taras 70 m2 Przedmieście OławskieSerdecznie ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 500 PLN (113 zł/m2)

4
2
111 m2
2025
15812038 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26458714 15812038 Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 101 602Oferta na wynajem - świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni ok. 66 m2.Mieszkanie położone jest na 1 piętrze, w 2-piętrowym budynku na Sępolnie, w zielonej okolicy Wrocławia.Otoczenie nieruc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 800 PLN (74 zł/m2)

3
1
65 m2
1900
15799242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26184525 15799242 Przepięknie wykończone mieszkanie w nowej inwestycji blisko Rynku!Dostępne od zaraz!Opiekun oferty:Justyna Adamiak Pośrednik w Obrocie NieruchomościamiNr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602***Wyłącznie w SDP NIeruchomości***(English description below...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (94 zł/m2)

2
1
34 m2
2024
15798551 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26175891 15798551 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058***wolne od zaraz***Polecam do wynajęcia w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie po odświeżeniu przy ul. Zaułek Rogoziński na Różance w budynku z windą, III piętro. Mi...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (42 zł/m2)

3
-
60 m2
-