• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 256

15794235 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26067591 15794235 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej z głównych arterii północnego Wrocławia. W okolicy znajdują się liczne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

16 752 PLN (80 zł/m2)

3
-
209 m2
2024
15778397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25751412 15778397 Opiekun Oferty:Svitlana Luts Tel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu Nieruchomościami***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 w prestiżowej lokalizacji na ulicy Czystej 4. Apartament je...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 950 PLN (99 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15708083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24334939 15708083 Opiekun ofertyBartosz Biernackitel. 602 101 602Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 203 m, położony w przyziemiu eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy. Przestrzeń obecnie funkcjonuje jako całość, jednak została zaprojektowana tak, by z łatwości...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 255 PLN (85 zł/m2)

7
-
203 m2
1890
15619749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22595060 15619749 OPIEKUN OFERTYWERONIKA WOŹNIAKTEL. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960(ENGLISH VERSION BELOW)*** MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ ***Polecam przestronne, bardzo funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią położone w samym sercu Wrocławia. Apartamen...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 999 PLN (71 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15301628 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15193303 15301628 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 92,83 m2. Do ceny należy doliczyć:- 23,30 zł netto za opłaty eksploatacyjne- w cenę najmu wliczone jest sprzątanie biura 2 razy w tygodniuLokal dostępny od za...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 894 PLN (53 zł/m2)

5
-
92 m2
-
15867760 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27351633 15867760 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel. 602 101 602Serdecznie polecam do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie przy ulicy Krzysztofa Kolumba znanej inwestycji Olimpia port. Dwa pokoje zlokalizowane na Swojczycach z dobrym połączeniem ze Ścisłym Centru...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (63 zł/m2)

2
-
51 m2
2015
15794236 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26067599 15794236 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej z głównych arterii północnego Wrocławia. W okolicy znajdują się liczne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 379 PLN (60 zł/m2)

3
-
122 m2
2024
15864344 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27266212 15864344 Opiekun oferty:Emilian Janusz602-101-602Oferta dostępna tylko w SDP NieruchomościCena do negocjacjiMamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie w Kiełczowie, przy ul. Makowej, 3 pokojowe, na I piętrze, o powierzchni 63,47 m2 z garderobą, tarasem, o...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
1
63 m2
2016
15885932 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27744986 15885932 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m2 na Nowych Żernikach (WUWA2). Otoczenie nieruchomości:W najbliższej okolicy znajdują się sklepy spożywcze i lokale gastronomiczne, co sprawia, że cod...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
-
43 m2
2017
15881909 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27653190 15881909 Opiekun ofertyJakub KruszyńskiTel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Lokal położony jest w absolutnym topie Wrocławia ul. Szewska, kilka kroków od Rynku. Jedna z najbardziej ruchliwych ulic w mieście, gwarantująca stały przepływ klientów zarówno tur...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 500 PLN (107 zł/m2)

4
-
42 m2
-
15878803 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27601970 15878803 Opiekun oferty:WIOLETTA GRZESIAKTEL. TEL. 602-101-602Nr Licencji PFRN 22583KLUCZE W BIURZEPrzytulne mieszkanie 2 pok. w inwestycji Olimpia Port z osobną kuchnią, balkonem oraz miejscem postojowym.LOKALIZACJA:Inwestycja znajduje się przy bulwarze nadr...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (54 zł/m2)

2
1
50 m2
2018
15886511 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27761532 15886511 Dominika KasprzykSpecjalista ds. nieruchomościTel: 602-101-602*MIESZKANIE DOSTĘPNE OD LIPIECPolecam 2-pokojowe mieszkanie z tarasemogródkiem, wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o każdy detal. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.Apartament s...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (77 zł/m2)

2
-
39 m2
2019