• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 253

15772338 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25609262 15772338 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Otoczenie nieruchomości: Plac Jana Pawła II to niemalże serce miasta Wrocław, otoczone fosą miejską. Bulwar Staromiejski to miejsca spotkań oraz historycznie ważny punk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 070 PLN (67 zł/m2)

11
-
165 m2
2023
15505368 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20048319 15505368 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Otoczenie nieruchomości: Plac Jana Pawła II to niemalże serce miasta Wrocław, otoczone fosą miejską. Bulwar Staromiejski to miejsca spotkań oraz historycznie ważny punk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 029 PLN (67 zł/m2)

11
-
45 m2
2023
15413143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 17988446 15413143 Bliźniak 5 pokoi Bielany Wrocławskie, pierwszy najem Opiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049(ENGLISH VERSION BELOW)Serdecznie polecam do wynajęcia dwupoziomowy dom w miejscowości Bi...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

10 000 PLN (71 zł/m2)

5
-
140 m2
2023
15141116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10782113 15141116 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Zapraszam do wynajmu pięknego loftowego mieszkania o powierzchni 90,25 m2, położonego na pierwszym piętrze w budynku inwestycji Nowa Papiernia.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w samym...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 900 PLN (77 zł/m2)

2
-
90 m2
2020
15065198 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 8677447 15065198 Opiekun oferty:Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Słoneczny bliźniak z pięcioma pokojami i dużym ogrodem w budynku z 2022 roku !!Garaż w bryle budynku15 min autem do Placu GrunwaldzkiegoOtoczenie nieruchomości:Niska zabudowa bliźniacz...

Wilczyce (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

7 000 PLN (49 zł/m2)

5
-
144 m2
2022
15000394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 6564421 15000394 Opiekun oferty:Paweł Grzesiktel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 435,17 m2, w nowej inwestycji w Kobierzycach. Otoczenie nieruchomości:Lokal znajduje się na nowym prestiżowym osiedlu otoczonym ...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

34 814 PLN (80 zł/m2)

2
-
435 m2
2023
14687119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 47820 14687119 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Do wynajęcia lokal o powierzchni 71,50 m2.Do ceny należy doliczyć:- 20% powierzchni za udział w częściach wspólnych- 23,30 zł netto za opłaty eksploatacyjne- w cenę najmu wliczone jest sprzątanie biura...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 770 PLN (53 zł/m2)

11
-
71 m2
-
15793310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26036559 15793310 OPIEKUN OFERTYPAWEŁ GRZESIKTEL. 602 101 602Do wynajęcia powierzchnia biurowa o metrażu 175 m, zlokalizowana na 3. piętrze nowoczesnego kompleksu biurowego klasy A.Lokal został wykończony w bardzo wysokim standardzie z użyciem materiałów najwyższej ja...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 375 PLN (65 zł/m2)

3
-
175 m2
-
15768506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25547055 15768506 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Gabinety lekarskie w przyziemiu powierzchnia 286 m2 + powierzchnia wspólna 57 m2 (łącznie 343 m2).Do ceny należy doliczyć:- udział w częściach wspólnych. 22,10 złm2 - 18,57 złm2 netto za opłaty eksplo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 870 PLN (45 zł/m2)

12
-
286 m2
-
15595065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22069399 15595065 Opiekun oferty:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Oferujemy przestronny dom na wynajem dla pracowników, położony we Wrocławiu przy ul. Norweskiej. Nieruchomość zapewnia komfortowe warunki dla większej grupy najemców i doskonale spr...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 500 PLN (72 zł/m2)

10
-
160 m2
-
15794258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26068099 15794258 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej z głównych arterii północnego Wrocławia. W okolicy znajdują się liczne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 571 PLN (60 zł/m2)

3
-
142 m2
2024
15849475 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26969225 15849475 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Do wynajęcia biuro o powierzchni 32,9 m2 na parterze w biurowcu przy ul. Krakowskiej. Lokal jest dostępny od zaraz.Dostęp do łazienki.Możliwość wynajęcia miejsca postojowego przed budynkiem.Otoczenie n...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 645 PLN (51 zł/m2)

1
-
32 m2
2000