• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 258

15413143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 17988446 15413143 Bliźniak 5 pokoi Bielany Wrocławskie, pierwszy najem Opiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049(ENGLISH VERSION BELOW)Serdecznie polecam do wynajęcia dwupoziomowy dom w miejscowości Bi...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

10 000 PLN (71 zł/m2)

5
-
140 m2
2023
15141116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10782113 15141116 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Zapraszam do wynajmu pięknego loftowego mieszkania o powierzchni 90,25 m2, położonego na pierwszym piętrze w budynku inwestycji Nowa Papiernia.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w samym...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 900 PLN (77 zł/m2)

2
-
90 m2
2020
15065198 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 8677447 15065198 Opiekun oferty:Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Słoneczny bliźniak z pięcioma pokojami i dużym ogrodem w budynku z 2022 roku !!Garaż w bryle budynku15 min autem do Placu GrunwaldzkiegoOtoczenie nieruchomości:Niska zabudowa bliźniacz...

Wilczyce (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

7 000 PLN (49 zł/m2)

5
-
144 m2
2022
15000394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 6564421 15000394 Opiekun oferty:Paweł Grzesiktel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 435,17 m2, w nowej inwestycji w Kobierzycach. Otoczenie nieruchomości:Lokal znajduje się na nowym prestiżowym osiedlu otoczonym ...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

34 814 PLN (80 zł/m2)

2
-
435 m2
2023
14687119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 47820 14687119 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Do wynajęcia lokal o powierzchni 71,50 m2.Do ceny należy doliczyć:- 20% powierzchni za udział w częściach wspólnych- 23,30 zł netto za opłaty eksploatacyjne- w cenę najmu wliczone jest sprzątanie biura...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 770 PLN (53 zł/m2)

11
-
71 m2
-
15793310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26036559 15793310 OPIEKUN OFERTYPAWEŁ GRZESIKTEL. 602 101 602Do wynajęcia powierzchnia biurowa o metrażu 175 m, zlokalizowana na 3. piętrze nowoczesnego kompleksu biurowego klasy A.Lokal został wykończony w bardzo wysokim standardzie z użyciem materiałów najwyższej ja...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 375 PLN (65 zł/m2)

3
-
175 m2
-
15768506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25547055 15768506 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Gabinety lekarskie w przyziemiu powierzchnia 286 m2 + powierzchnia wspólna 57 m2 (łącznie 343 m2).Do ceny należy doliczyć:- udział w częściach wspólnych. 22,10 złm2 - 18,57 złm2 netto za opłaty eksplo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 870 PLN (45 zł/m2)

12
-
286 m2
-
15595065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22069399 15595065 Opiekun oferty:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Oferujemy przestronny dom na wynajem dla pracowników, położony we Wrocławiu przy ul. Norweskiej. Nieruchomość zapewnia komfortowe warunki dla większej grupy najemców i doskonale spr...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 500 PLN (72 zł/m2)

10
-
160 m2
-
15794258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26068099 15794258 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej z głównych arterii północnego Wrocławia. W okolicy znajdują się liczne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 571 PLN (60 zł/m2)

3
-
142 m2
2024
15849475 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26969225 15849475 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Do wynajęcia biuro o powierzchni 32,9 m2 na parterze w biurowcu przy ul. Krakowskiej. Lokal jest dostępny od zaraz.Dostęp do łazienki.Możliwość wynajęcia miejsca postojowego przed budynkiem.Otoczenie n...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 645 PLN (51 zł/m2)

1
-
32 m2
2000
15794235 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26067591 15794235 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej z głównych arterii północnego Wrocławia. W okolicy znajdują się liczne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

16 752 PLN (80 zł/m2)

3
-
209 m2
2024
15778397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25751412 15778397 Opiekun Oferty:Svitlana Luts Tel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu Nieruchomościami***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 w prestiżowej lokalizacji na ulicy Czystej 4. Apartament je...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 950 PLN (99 zł/m2)

2
1
40 m2
2025