• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 305

15845748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26866822 15845748 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza II przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności garażu nr 1 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego w Wodzisławiu Śląskim...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

28 000 PLN (1 867 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15845747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26866821 15845747 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności garażu nr 1 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego w Wodzisławiu Śląskim (p...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

28 000 PLN (1 867 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15845619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864491 15845619 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Widełce stanowiącej własność...

Widełka (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

89 530 PLN (70 zł/m2)

-
-
1279 m2
-
15845618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864490 15845618 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Kolbuszowej o II publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Widełce stanowiącej własność...

Widełka (Podkarpackie, gm. Kolbuszowa)

180 320 PLN (70 zł/m2)

-
-
2576 m2
-
15845563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26863221 15845563 Burmistrz Rzepina B U R M I S T R Z R Z E P I N A Ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ewid. 47445 o pow. 0,066...

Rzepin (Lubuskie, gm. Rzepin)

99 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
660 m2
-
15844166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26822055 15844166 Znak: GN.6840.20.2025.IG Końskie, dn. 20.02.2026 r. OGŁOSZENIE O DRUGIM PRZETARGU Burmistrz Miasta i Gminy Końskie działając na podstawie uchwały Rady Miejskiejw Końskich Nr XII672007 z dnia 28 czerwca...

Końskie (Świętokrzyskie, gm. Końskie)

85 000 PLN (1 604 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15832984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26715334 15832984 OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT Syndyk oferuje do sprzedaży: 1. Prawo własności do nieruchomości gruntowej złożonej z działek położonych w Zubrzycy Dolnej w Gminie Jabłonka o numerach ewidencyjnych 34942, ...

Jabłonka (Małopolskie, gm. Jabłonka)

16 500 PLN (34 zł/m2)

-
-
480 m2
-
15828952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26625338 15828952 Ogłoszenie o sprzedaży 46 udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzającej działalności gospodarczej sprzeda „ z wo...

Lasowice Wielkie (Opolskie, gm. Lasowice Wielkie)

21 150 PLN (307 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15822631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625312 15822631 Nieruchomość położona w Piekarach Śląskich przy ul. Gen. J. Ziętka o powierzchni 13054 m² w skład której wchodzi działka nr 291681 zapisanej w księdze wieczystej GL1T000403585. Działka gruntu w kształcie nieregularnego wi...

Piekary Śląskie (Szarlej) (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

2 400 000 PLN (184 zł/m2)

-
-
13054 m2
-
15796770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26130287 15796770 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 68,41 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Będzinie przy ul. Sieleckiej 93 wraz z udziałem wynoszącym 119410 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawi...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

86 000 PLN (1 265 zł/m2)

2
-
68 m2
-
15794740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26078664 15794740 Syndyk sprzeda nieruchomości – II próba sprzedaży Udział w wysokości 1216 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 7 o funkcji mieszkalnej, położonej w Sulechowie przy Al. Niepodległości nr 17 składającej się ...

Sulechów (Lubuskie, gm. Sulechów)

79 275 PLN (2 734 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15789590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25945223 15789590 Nieruchomość znajduje się w północnej części miejscowości Rudziczka, w gminie Suszec, w granicach parku krajobrazowego „Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich”, u podnóża budowli z mas skalnych i ziemnych odpadów...

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

560 000 PLN (70 zł/m2)

-
-
7957 m2
-