• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 139

15887868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27796884 15887868 3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Angorskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym – 19 m² (strona południowa, bardzo jasny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (24 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1957
15887867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796883 15887867 2-pokojowe mieszkanie na Powiślu przy ul. Franciszka Salezego JezierskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 13 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 25m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni,- łazienkiPow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
25 m2
1966
15887870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27796878 15887870 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Milenijnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,14m2 składa się z:- jasnego salonu (17,88 m2) z w...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (15 049 zł/m2)

3
1
59.14 m2
2005
15887592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27787667 15887592 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1952NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52m2 po generalnym remoncie składa się z:-dwóch pokoi,-oddz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (18 250 zł/m2)

2
1
52 m2
1952
15887421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27783296 15887421 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Elekcyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (19 259 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15887408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27783129 15887408 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kartograficznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2026 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym- 2...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (15 652 zł/m2)

3
1
46 m2
2026
15887390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27782744 15887390 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Okęckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,93m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-salonu,-sypi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (18 455 zł/m2)

2
1
37.93 m2
1972
15887388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27782742 15887388 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wałbrzyskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze (3 kondygnacja), nad lokalami usługowymi. Rok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,4m2 składa się z:-salonu z ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

732 640 PLN (24 100 zł/m2)

2
1
30.4 m2
2026
15887286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27780240 15887286 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Żuromińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 26,5m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej kuc...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

445 000 PLN (16 792 zł/m2)

1
1
26.5 m2
1976
15887280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27780236 15887280 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Popularnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,89m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazienki...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (15 774 zł/m2)

1
1
40.89 m2
2020
15887285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27780231 15887285 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Świętokrzyskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 25 piętrowym budynku. Rok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,60 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (28 623 zł/m2)

1
1
27.6 m2
1969
15887256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27779526 15887256 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na al. Niepodległości, Mokotów.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5-piętrowym budynku.Rok budowy: 1956.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30 m² składa się z:Pokój z oddzielną kuchnią.Powierzchni...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (21 633 zł/m2)

1
-
30 m2
1956