• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 258

15889267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846371 15889267 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. GrzymalitówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34,46m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- balk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (16 831 zł/m2)

2
1
34.46 m2
2002
15889250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846232 15889250 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Giserskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,06m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym 23,5m2,...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 800 PLN (16 302 zł/m2)

2
1
49.06 m2
2026
15889235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846110 15889235 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Ząbkowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70,72m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym (ok. 34...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

830 000 PLN (11 736 zł/m2)

3
1
70.72 m2
2011
15889221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845995 15889221 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-syp...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (19 778 zł/m2)

2
1
45 m2
2008
15889179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845752 15889179 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy Al. Komisji Edukacji NarodowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:-pokoju dziennego,...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (20 294 zł/m2)

1
1
34 m2
2001
15889190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845749 15889190 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. MagellanaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1981 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,90 m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchni...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (14 745 zł/m2)

3
1
52.9 m2
1981
15889180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845741 15889180 Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż – Warszawa TarchominNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Światowida 61B na warszawskim Tarchominie. To doskonała propozycja dla osób, które szukają komfortowego mieszkania w dobrze sk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 344 PLN (14 800 zł/m2)

2
1
49.28 m2
2026
15889161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845627 15889161 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Arcangela Corellego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 20192020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,31m2 składa się z:-pokoju dziennego,-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

455 000 PLN (16 072 zł/m2)

1
1
28.31 m2
2019
15889160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845626 15889160 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy rogu ul. Młynarskiej i Górczewskiej.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1949NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,2m2 składa się z:-salon 20 m²,-sy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 149 000 PLN (22 888 zł/m2)

2
1
50.2 m2
1949
15888854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27830546 15888854 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56,2 m² , położone na 2 piętrze w bloku przy ul. Wiosny Ludów w Kępnie . Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta , co zapewnia wygodny dostęp do najważniejszych pu...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

398 000 PLN (7 107 zł/m2)

4
-
56 m2
-
15888648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi | nowy dom | foremna działka 27819329 15888648 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w podwarszawskich Łomiankach, w Kiełpinie.Dom w zabudowie bliźniaczej - dokładnie 12 bliźniaka o powierzchni ok. 175m2 składa się z dwóch...

Kiełpin (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 790 000 PLN (10 229 zł/m2)

5
3
175 m2
2026
15888567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816810 15888567 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Remiszewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2004NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,31m2 składa się z:-przestronny salon...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (14 908 zł/m2)

2
1
50.31 m2
2004