• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości

Znalezionych ofert: 79 243

15889140 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27845738 15889140 Mieszkanie typu studio o powierzchni 28 m² znajduje się na 1. piętrze zadbanego budynku. Mimo lokalizacji w samym centrum miasta lokal jest wyjątkowo cichy — okna wychodzą na zamknięte, zielone patio.Układ mieszkania:• jasny pokój z aneksem kuchennym...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 550 PLN (91 zł/m2)

1
1
28 m2
1960
15889046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27842376 15889046 Teren inwestycyjny 9709 m² przy DK42 – idealny pod retail, magazyny, stację paliw lub usługiCena: 250 zł netto m²Podana cena jest ceną netto – należy doliczyć 23% VAT.Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 9709 m², składając...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

2 427 250 PLN

-
-
9709 m2
-
15887608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27787871 15887608 blisko stacji Metro Świętokrzyska--------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,40 m2 na 5 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 540 PLN (103 zł/m2)

1
-
15 m2
1960
15883275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674825 15883275 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 57,63 m², położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie – ul. Naruszewicza przy pętli komunikacyjnej Kołłątaja, tuż obok Skweru im. płk. Kuklińskiego. Najważniejsze atu...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (7 791 zł/m2)

3
-
57.63 m2
1940
15878351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27594397 15878351 To przytulne i funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem, na osiedlu Bursztynowym przy ul. Korkowej - w dobrej lokalizacji. UKŁAD MIESZKANIA: Na poziomie pierwszym: salon (38m2) z wydzielonymi przestrzeniami do biesiadowania i wypoczynku,widna ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (46 zł/m2)

4
1
84 m2
2008
15878058 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27587901 15878058 Biurowiec znajduje się na granicy dzielnic Włochy i Ochota, w otoczeniu wysokiej klasy biurowców, supermarketów i galerii handlowych. Szybki dojazd do Południowej Obwodnicy Warszawy i tras wylotowych zapewnia sprawną komunikacjęPowierzchnia gotowa do...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 044 PLN (29 zł/m2)

11
-
245 m2
1997
15877261 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27563709 15877261 Samodzielny moduł w budynku biurowym.8 pokoi biurowych po 25 m2 każdy pokój.Korytarz z miejscem na recepcję,Kuchnia biurowa,2 WC,2 sale konferencyjne,Powierzchnia gotowa do wejścia.Czynsz najmu to 11 Eurom2 - w tym koszty eksploatacji.Zapraszam na pr...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 786 PLN (29 zł/m2)

11
-
236 m2
1997
15876619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542391 15876619 Na sprzedaż: apartament 41,70 mkw, Sienna-Czarna Góra (Karkonosze). Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 41,70 mkw, położony na parterze nowoczesnego apartamentowca w miejscowości Sienna - w jednym z najlepszych ośrodków narciarskich ...

Sienna (Sienna) (Dolnośląskie, gm. Stronie Śląskie)

500 000 PLN (12 195 zł/m2)

2
1
41 m2
2013
15867868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27355103 15867868 ?? Rezydencja nad strumykiem, prawie 2 ha prywatnej przestrzeni Wyjątkowa nieruchomość zaprojektowana na indywidualne zamówienie przez renomowaną pracownię architektoniczną. Miejsce, w którym nowoczesna architektura spotyka się z naturą w najbardziej...

Serock (Zalesie borowe) (Mazowieckie, gm. Serock)

3 850 000 PLN (10 907 zł/m2)

4
2
353 m2
2020
15865675 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 27304264 15865675 Plac do wynajęcia w Ostrowie Wielkopolskim *Kaliska* teren pod działalność gospodarczą. Polecam!! Do wynajęcia nieruchomość gruntowa o powierzchni 3077 mkw usytuowaną w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Kaliskiej. Doskonałe miejsce - teren przy głów...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

3 200 PLN

-
-
3077 m2
-
15850279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26992987 15850279 Fantastyczna przestrzeń na dom i rekreację! Ta działka łączy w sobie kilka cech, podnosząc swoją atrakcyjność i możliwość wszechstronnego wykorzystania. Przedstawiam Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 6200 metrów kwadratowych. Część j...

Kotowskie (Wielkopolskie, gm. Ostrzeszów)

195 000 PLN

-
-
6200 m2
-
15847853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26923567 15847853 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położoną w miejscowości Gorzyce Małe, w Gminie Odolanów. Nieruchomość ma powierzchnię 859 m2 i regularny kształt prostokąta o wymiarach oko...

Odolanów (Wielkopolskie, gm. Odolanów)

105 000 PLN

-
-
859 m2
-