• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 223

15893184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27903025 15893184 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,8m2 - Osiedle Teatralne, Nowa Huta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o pow 68,8 m2 zlokalizowanego w sercu Nowej Huty - na osiedlu Teatralnym. Lokal mieści się na wy...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

990 000 PLN (14 559 zł/m2)

3
-
68 m2
1955
15892141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 27898196 15892141 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 40 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 25...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
46 m2
-
15873047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27511219 15873047 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Wola Duchacka, ul. Gołaśka. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku (bez windy). Przemyś...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

835 000 PLN (13 468 zł/m2)

3
-
62 m2
1980
15889586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27855373 15889586 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,2 m², położone na Osiedlu Oficerskim przy ul. Norwida - w świetnej lokalizacji, w pobliżu Ronda Mogilskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego. Lokal usytuowany jest na niskim parterze i w...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

540 000 PLN (12 857 zł/m2)

2
-
42 m2
2000
15888299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27808973 15888299 2 pokoje ul. Krasińskiego przy Jubilacie Wawel wysoki parter balkon inwestycyjne Układ i powierzchnia: - 2 pokoje z aneksem kuchennym; - 47,52 m² powierzchni; - wysoki parter w kamienicy; - salon z aneksem kuchennym; - sypialnia z ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

689 000 PLN (14 660 zł/m2)

2
-
47 m2
1922
15814998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646707 15814998 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m² , położone na osiedlu Oświecenia - w świetnie skomunikowanej i stale rozwijającej się części miasta. Układ i stan mieszkania - 3 niezależne pokoje - osobna, widna kuchnia - łazienka + ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (11 274 zł/m2)

3
-
62 m2
1994
15778701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755740 15778701 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 36 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 25...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 050 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
42 m2
-
15778706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755739 15778706 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 26 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

800 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
32 m2
-
15870839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27441055 15870839 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! 2-pokojowe mieszkanie 1 piętro Os. Sportowe Nowa Huta Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe, położone na pierwszym piętrze kameralnego, niskiego budynku z cegły z około 1951 roku, zlokalizowanego na ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

585 000 PLN (11 939 zł/m2)

2
-
49 m2
1951
15852882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27043991 15852882 4 pokoje 98,73 m² miejsce postojowe zamknięte osiedle Skotniki OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 98,73 m², położone na 1 piętrze oraz poddaszu kameral...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (12 755 zł/m2)

4
-
98 m2
2019
15831771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26699119 15831771 Wyjątkowa oferta - możliwość połączenia dwóch mieszkań ok. 124 m² balkony 2 miejsca postojowe Do sprzedaży dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania 3-pokojowe , położone przy ul. Głowackiego w Krakowie (Krowodrza), z realną możliwością ic...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 948 000 PLN (15 710 zł/m2)

6
-
124 m2
2025
15828136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606750 15828136 Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone przy ulicy Głowackiego w Krakowie (Krowodrza). Mieszkanie zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej części miasta...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

979 000 PLN (15 790 zł/m2)

3
-
62 m2
2025