• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 222

15828136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606750 15828136 Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone przy ulicy Głowackiego w Krakowie (Krowodrza). Mieszkanie zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej części miasta...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

979 000 PLN (15 790 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15866297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27317732 15866297 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone przy ulicy Głowackiego w Krakowie (Krowodrza). Mieszkanie zlokalizowane jest w dobrze skomuni...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

929 000 PLN (15 230 zł/m2)

3
-
61 m2
2025
15845066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26850305 15845066 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż: jasne mieszkanie 42 m² w stanie deweloperskim - Wzgórza Krzesławickie, Kantorowice Nowoczesne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 42,1 m2 z balkonem 9 m2 , 1 miejscem postojowym ...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

526 000 PLN (12 524 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15581950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21814072 15581950 Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,05m2 położone na 1 piętrze kamienicy z XIX w. Mieszkanie składa się obecnie z dwóch pomieszczeń - możliwość aranżacji według własnych potrzeb. Ze względu na umiejscowienie pionów wod-kan w dwóch mi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (13 393 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15811038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26426941 15811038 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 115,1 m² , położone na 3. piętrze budynku z 1997 roku , zlokalizowanego w Krakowie, w dzielnicy Bronowice , przy ul. Zaczarowane Koło . T...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 549 000 PLN (13 470 zł/m2)

5
-
115 m2
1997
15838830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26732400 15838830 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,1 m², położone na 10. piętrze budynku z lat 80. Nieruchomość wyróżnia się pięknym, panoramicznym widokiem na stronę południowo-wschodnią ora...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

715 000 PLN (15 543 zł/m2)

2
-
46 m2
1981
15870243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27424077 15870243 Płaszów! Przestronne, 4 pokojowe mieszkanie 91,68 m2 z oddzielną jasną kuchnią, dwoma balkonami, piwnicą oraz niesamowitym widokiem na panoramę Krakowa i Tatry przy ulicy Lasówka. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

950 000 PLN (10 440 zł/m2)

4
-
91 m2
1991
15876071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27529701 15876071 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na II piętrze kameralnego, otoczonego zielenią budynku z 2008 roku , przy ślepej przecznicy ul. GrzegórzeckiejW skład mieszkania wchodzą:Salon z aneksem kuchennym ( w części salonow...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (70 zł/m2)

2
1
50 m2
2008
15411482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17936216 15411482 Zadbane mieszkanie 2-pokojowe na Żabińcu!Mieszkanie składa się z 2-óch oddzielnych pokoi (metraże około 20m i 11m), oddzielnej kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy taras (około 7m). Mieszkanie jest zadbane, można wprowadzi...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (14 563 zł/m2)

2
1
48 m2
2007
15893651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915379 15893651 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Półkole w Krakowie (Grzegórzki Dąbie) o powierzchni 48 m . Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz balkonu. Do lokalu przynal...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 900 PLN (14 581 zł/m2)

3
-
48 m2
1970
15886048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746459 15886048 Mieszkanie w sercu Krakowa przy ul. Mogilskiej - idealne do zamieszkania lub inwestycji! Szukasz mieszkania w doskonałym punkcie Krakowa - idealnego zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję? Ta oferta jest dla Ciebie! LOKALIZA...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 000 PLN (15 818 zł/m2)

2
-
55 m2
1937
15893617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27915141 15893617 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Myśliwska - Płaszów Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33,74 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (91 zł/m2)

2
-
33 m2
2012