• Nieruchomości Polska
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Kraków

Znalezionych ofert: 4 222

15891412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27896897 15891412 Do wynajęcia luksusowy apartament z widokiem na Wawel, przy Placu na Groblach.77 m2 powierzchni mieszkalnej w luksusowym standardzie,z klimatyzacją.Salon z otwarty na kuchnię 2 sypialnie, pełna łazienka plus osobna toaleta, 2 duże balkony.Elegancki b...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (78 zł/m2)

3
2
77 m2
2014
15881290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27627719 15881290 Do wynajęcia luksusowy apartament przy Placu na Groblach, z widokiem na Wawel.150 m2 powierzchni mieszkalnej w luksusowym standardzie,z klimatyzacją.Ogromny salon z otwarty na kuchnię, sypialnia z prywatną łazienką, 2 dodatkowe sypialnie ( jedna z fu...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 500 PLN (77 zł/m2)

4
3
150 m2
2014
15887085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27776581 15887085 Komfortowe 2 pokoje z balkonem Gotowe do zamieszkania Blisko zieleni i świetnej komunikacji Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,59 m² , usytuowane na 6. piętrze w 7-piętrowym budynku z 2011 roku przy ul...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

770 000 PLN (16 383 zł/m2)

2
-
47 m2
2011
15893043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899827 15893043 MIESZKANIE Z OGROMNYM POTENCJAŁEM UL. ŚLĄSKA 9 KRAKÓW - KROWODRZA Ta nieruchomość to idealna baza do stworzenia nowoczesnego apartamentu w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa. Po remoncie może stać się bardzo...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 140 000 PLN (18 387 zł/m2)

3
-
62 m2
1927
15891083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27885903 15891083 Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie 1-pokojowe o pow. 34,30 m2 zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Krakowa, ul. Rozdroże tuż przy ul. Kapelanka. Idealna propozycja dla singla, pary, osób pracujących zdalnie, starsze...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

575 000 PLN (16 912 zł/m2)

1
-
34 m2
2003
15822927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579516 15822927 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie znajdujące się w bliskiej odległości komunikacji miejskiej. !!! Liczne miejsca postojowe dla mieszkańców !!! Rozkład mieszkania: mieszkanie położone jest na ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

539 000 PLN (14 184 zł/m2)

2
-
38 m2
1980
15854002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27067657 15854002 Przytulne 1 pokojowe mieszkanie 25,66 m2 z oddzielną jasną kuchnią i piwnicą w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy na os. Na Stoku. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. ATUTY! * jasne, słoneczne * funkcjonalny uk...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

359 000 PLN (14 360 zł/m2)

1
-
25 m2
1965
15820625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646757 15820625 Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m² , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu na ul. Woźniców (Czyżyny, okolice M1). Lokal wykończony gotowy do zamieszkania od zaraz - wszystkie meble w cenie. Mi...

Kraków (Czyżyny), Woźniców

645 000 PLN (18 971 zł/m2)

2
1
34 m2
2023
15833998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26730711 15833998 3-pokojowe mieszkanie 56,7 m² ul. Krowoderskich Zuchów + piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,7 m² , położone przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie, w doskonale skomunikowan...

Kraków (Krowodrza), Krowoderskich Zuchów

815 000 PLN (14 554 zł/m2)

3
1
56 m2
1975
15572350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21586377 15572350 4 pokoje, 2 poziomy - 91,1m2 - Ruczaj Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91,1m2 usytuowane na trzecim piętrze w budynku z 2000 roku. Lokal znajduje się przy ulicy Kobierzyńskiej i składa ...

Kraków (Dębniki), Kobierzyńska

1 090 000 PLN (11 978 zł/m2)

4
1
91 m2
2000
15876202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532925 15876202 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem ul. Pychowicka Zakrzówek RUCZAJ Ul. Pychowicka to jedna z tych lokalizacji w Krakowie, które same w sobie stanowią dużą wartość - spokojna, zielona okolica tuż...

Kraków (Dębniki), Pychowicka

1 290 000 PLN (16 753 zł/m2)

3
1
77 m2
2009
15876201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532926 15876201 Na sprzedaż gotowe do wejścia, ładne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie (50,9 m2). Nowe budownictwo (2012r.,). Parter, blok 5-cio piętrowy (winda). Ogródek. Miejsce postojowe. Podgórze - Mały Płaszów - świetn...

Kraków (Podgórze), Myśliwska

760 000 PLN (15 200 zł/m2)

2
1
50 m2
2013