• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 694

15780078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25797054 15780078 Na sprzedaż proponujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną w poszukiwanej lokalizacji na Bielawach. Działka o powierzchni 690m 2 pod zabudowę wielorodzinną. Obowiązujący miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - możliwość zabudowy budynkiem...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 000 000 PLN

-
-
500 m2
-
15865300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27292291 15865300 Na sprzedaż proponujemy atrakcyjny dwukondygnacyjny dom zlokalizowany na bydgoskim Szwederowie. Parter domu składa się z przestronnego salonu z kominkiem oraz wyjściem do ogrodu, sypialni, dużej kuchni z przejściem do spiżarni, łazienki z wc oraz ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

850 000 PLN (5 667 zł/m2)

4
2
150 m2
-
15834654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26756837 15834654 Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjną działkę w Fordonie, w doskonałej lokalizacji o powierzchni 753 mkw. Na działce doprowadzone wszystkie media ( w tym światłowód). Obowiązuje MPZP - przewidujący budowę domu jednorodzinnego. Działka posiada bez...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

370 000 PLN

-
-
753 m2
-
15826421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645233 15826421 Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjne M-4 z loggią w doskonałej lokalizacji na os. Leśnym. Mieszanie o powierzchni 57,5 m 2 usytuowane na trzecim piętrze bloku; składa się z przestronnego słonecznego salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łaz...

Bydgoszcz (Leśne) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

505 000 PLN (8 860 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15813992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26645168 15813992 Do sprzedaży prezentujemy doskonale zlokalizowany obiekt na Bartodziejach o powierzchni całkowitej 650m 2 . Obiekt dwukondygnacyjny o powierzchniach: 320m 2 parter i 330m 2 piętro. Przeznaczenie lokalu: gastronomiczny , biurowy , handlow...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

8 000 000 PLN (12 308 zł/m2)

11
-
650 m2
-
15813994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26645163 15813994 Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną ze ścianą lasu o powierzchni 2050m 2 w absolutnie urokliwej i kameralnej lokalizacji na bydgoskim Miedzyniu. Zostały wydane warunki zabudowy na budowę domu z płaskim dachem w zabudowie bliźni...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

910 000 PLN

-
-
2050 m2
-
15814008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26645154 15814008 Do sprzedaży prezentujemy piękny dwupokojowy apartament o powierzchni 36m 2 położony na 6 piętrze prestiżowego apartamentowca w ścisłym centrum Bydgoszczy. Prestiżowy apartamentowiec z windą, w budynku siłownia i restauracja. Mieszkanie słon...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

520 000 PLN (14 444 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15764544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25451772 15764544 Proponujemy Państwu wyjątkowo atrakcyjny obiekt znajdujący się w ścisłym centrum Bydgoszczy nadający się doskonale pod siedzibę firmy. Obiekt parterowy z trzema dużymi bramami wjazdowymi o powierzchni ok 640m 2 znajduje się na terenie ogrodzonym,...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 000 000 PLN (3 049 zł/m2)

11
-
656 m2
-
15454496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18942882 15454496 Na sprzedaż gotowa inwestycja! Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjnie zlokalizowaną kamienicę w ścisłym centrum Bydgoszczy o powierzchni 600m 2 z możliwością zwiększenia jej powierzchni zabudowy o dodatkowe 450m 2 . Nieruchomość usytuowana n...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 500 000 PLN (4 167 zł/m2)

11
-
600 m2
-
12962743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1271588 12962743 Na sprzedaż lokal przy jednej z ważniejszych ulic handlowych w Bydgoszczy . Ciąg pieszych przez cały dzień. Atutem są 2 bezpłatne miejsca parkingowe na terenie kamienicy dla właściciela lokalu. Lokal znajduje się na parterze odrestaurowanej ka...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 030 000 PLN (12 875 zł/m2)

11
-
80 m2
-
15020737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7070434 15020737 Do sprzedaży polecamy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 60m 2 w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany na niskim parterze odrestaurowanej kamienicy; składa się z przestronnej sali (możliwość podziału na dwa biura) oraz pomieszczeń soc...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

199 000 PLN (3 317 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15729393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24761600 15729393 Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjny segment w doskonałej lokalizacji na bydgoskim Czyżkówku. Nieruchomość o powierzchni 108 m 2 z ogrodem (ok 200 m 2 ) oraz garażem w bryle budynku. Na parterze znajduje się przestronny, jasny salon z...

Bydgoszcz (Czyżkówko) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

950 000 PLN (8 796 zł/m2)

4
1
108 m2
-