• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 694

15866376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
LUKSUSOWY APARTAMENT 81,3M2 W CENTRUM 27319888 15866376 TYLKO W NASZYM BIURZE! NIE SZUKAJ DALEJ!OFERTA WYJĄTKOWEGO MIESZKANIA W SAMYM CENTRUM BYDGOSZCZY - TOP LOKALIZACJA!Stylowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81,3m2 (wg. KW) w wysokim standardzie - gotowe do zamieszkania.Nieruchomość położona na p...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

990 000 PLN (12 222 zł/m2)

3
1
81 m2
1910
15611469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
41m2 po remoncie, ogród, zrewitalizowana kamienica 22431820 15611469 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Dolinaw Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w zrewitalizowanej kamienicy. Bardzo dobre doświetlenie oraz ci...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

329 000 PLN (8 024 zł/m2)

2
1
41 m2
1935
15886489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27760373 15886489 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na parterze przy ul. Nakielskiej. Mieszkanie znajduje się w budynku należącym do małej, kameralnej wspólnoty mieszkaniowej. Świetna lokalizacja — blisko centrum, z bardzo dobrym dostęp...

Bydgoszcz (Wilczak) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

312 000 PLN (8 211 zł/m2)

2
-
38 m2
1910
15822930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26605592 15822930 TYLKO w NOVATOR NIERUCHOMOŚCI! Na sprzedaż mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji Bartodzieje w Bydgoszczy. Usytuowane na szóstym piętrze apartamentowca ATRIUM powierzchnia lokalu 86m2 w skład którego wchodzi: - salon z aneksem kuchennym ok.2...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

869 000 PLN (10 105 zł/m2)

4
-
86 m2
2016
15886594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowe 3 pokoje 65,5 m2 w Fordonie! 27762784 15886594 Luksusowe 3 pokoje w Fordonie 65,5 m2 - Klimatyzacja & Kominek!To idealna propozycja dla osób szukających wnętrza „pod klucz” - pachnącego nowością, w pełni wyposażonego i wykończonego materiałami najwyższej klasy.ATUTY:- pełne wyposażenie!- ...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

759 000 PLN (11 677 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15886596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe M-4 54,5 m2 Garderoba amp; Klimatyzacja 27762783 15886596 Stylowe M-4 54,5 m2 Garderoba & Klimatyzacja -Stary FordonNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2, zlokalizowane w nowym bloku na 3 piętrze w Fordonie. Wnętrze zostało świeżo wykończone w bardzo wysokim standardzie „pod klucz”...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

669 000 PLN (12 389 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15886427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27757925 15886427 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie stanowiące doskonałą propozycję inwestycyjną - idealne dla osób poszukujących gotowego lokalu pod wynajem . Nieruchomość jest już wynajęta, co oznacza natychmiastowy zwrot z inwestycji. Obecny najemca jest solid...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

410 000 PLN (8 367 zł/m2)

3
-
49 m2
-
15829926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka po remoncie 30m2, Bydgoszcz-Szwederowo 26653684 15829926 Prezentuję ofertę sprzedaży kawalerki, o powierzchni 30m2, zlokalizowanej na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Stanisława Leszczyńskiego w Bydgoszczy.To idealna propozycja dla singla, pary na start lub jako bezpieczna lo...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

255 000 PLN (8 793 zł/m2)

1
1
29 m2
1920
15829995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka po remoncie 29,5m2, Bydgoszcz-Szwederowo 26657190 15829995 Prezentuję ofertę sprzedaży jednostronnego mieszkania po remoncie, o powierzchni 29,5m2, zlokalizowanego na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Stanisława Leszczyńskiego w Bydgoszczy.To idealna propozycja dla singla, pary ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

255 000 PLN (8 793 zł/m2)

1
1
29 m2
1920
15858359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27146988 15858359 Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 124,5 m 2 wraz z garażem na bydgoskich Bartodziejach. Nieruchomość składa się łącznie z trzech kondygnacji, w tym podpiwniczenia. Każda kondygnacja o powierzchni ok 37...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

760 000 PLN (6 129 zł/m2)

11
-
124 m2
-
15826420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26645231 15826420 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 134 m 2 w centrum! Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy, składa się z czterech ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Wymie...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

620 000 PLN (4 627 zł/m2)

4
-
134 m2
-
15814009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26645167 15814009 Do sprzedaży atrakcyjny obiekt usługowo - biurowy o powierzchni 750 m 2 w doskonałej lokalizacji na Kapuściskach. Budynek dwukondygnacyjny, podzielony na biura, część sprzedażową oraz część sanitarną. Budynek posiada również dwie bramy wjazdowe ...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

3 500 000 PLN (4 667 zł/m2)

11
-
750 m2
2000