• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 694

15867600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój dom w zielonej enklawie-Las, rzeka- OPŁAWIEC 27349442 15867600 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - dostępna tylko w Housing MarketNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Bydgoszczy - w spokojnej, zielonej dzielnicy Opławiec.To idealna propozycja dla osób szuk...

Bydgoszcz (Opławiec) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

699 900 PLN (6 086 zł/m2)

4
2
115 m2
2019
15380560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Poddaszowe mieszkanie z pięknym widokiem! 17258778 15380560 OFERTA W PEPPER HOUSE!!! 3POKPOJOWE MIESZKANIE - WILCZAK! ATUTY: - Przepiękny widok - Zielony ogród - Piękne, drewniane elementy nadające nietuzinkowego charakteru CHARAKTERYSTYKA: Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze zadbanej kamienicy. Spokojne ...

Bydgoszcz (Wilczak) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

349 900 PLN (6 998 zł/m2)

3
1
50 m2
1920
15723246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokoje! Nowe budownictwo! Centrum! 24631930 15723246 Nowoczesne 2 pokoje w Centrum w nowym budownictwie dostępne od zaraz!ATUTY:- dogodna lokalizacja!- teren zamknięty!- centralne ogrzewanie gazowe!- woda miejska! - rolety zewnętrzne!- wideodomofon!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż stylowe mieszkanie na Garb...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

549 000 PLN (11 204 zł/m2)

2
-
49 m2
2021
15886223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do wprowadzenia, świetna lokalizacja 27750477 15886223 Na sprzedaż: piękne mieszkanie po generalnym remoncie - BartodziejeNa sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,30 m², położone na 1. piętrze w budynku z windą. Lokal o układzie rozkładowym, z dużymi oknami PCV wychodzącymi na wschód i...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

472 000 PLN (10 043 zł/m2)

2
1
47 m2
1975
15872254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27488792 15872254 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 40,74 m² balkon 4. piętro winda pełne wyposażenie + miejsce parkingowe w cenie Fordon ul. AkademickaNa sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w budynku z 2023 roku, położone na 4. piętrze z windą. L...

Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

479 000 PLN (11 683 zł/m2)

2
1
41 m2
2023
15889047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27842354 15889047 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1104 m². Działka jest płaska, w kształcie regularnego prostokąta, niezabudowana, położona w otoczeniu innych działek budowlanych. Media w drodze. Działka znajduje się w świetn...

Bydgoszcz (Łęgnowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

140 000 PLN

-
-
1104 m2
-
15889005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27840323 15889005 Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. Kawalerka na pierwszym piętrze. Powierzchnia: 2...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

208 119 PLN (8 325 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15889004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840324 15889004 Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. 2 pokojowe na trzecim piętrze. Powierzchnia: 34...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

275 830 PLN (8 113 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15889015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27840321 15889015 Polecam na sprzedaż wyjątkowo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 68 m²( po podłodze 72 m2), położone w kamienicy, w bardzo dobrej lokalizacji - w pobliżu Placu Piastowskiego, licznych sklepów i punkt&oacute...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

420 000 PLN (6 176 zł/m2)

3
-
68 m2
1890
15889016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840322 15889016 Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. kawalerka na pierwszym piętrze z ładnym balkonem...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

196 535 PLN (7 861 zł/m2)

2
-
25 m2
-
15889006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840326 15889006 Nowa inwestycja: kamienica po generalnym remoncie, zlokalizowana 5 minut spacerem od Wyspy Młyńskiej. Lokalizacja: śródmieście Bydgoszczy. Stan techniczny: wymienione instalacje i okna. Parter: 2 pokoje. Powierzchnia: 40,2 m&sup2...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

319 550 PLN (7 989 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15881657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka na Wyżynach 27643539 15881657 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na start na bydgoskich Wyżynach. Mieszkanie o pow. użytkowej 30,78 m2 znajduje się na parterze wieżowca, z wystawą okien na wschód (widok na zieleń). Lokal wymaga kapitalnego remontu, jest opróżniony z ...

Bydgoszcz (Wyżyny) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

245 000 PLN (8 167 zł/m2)

1
-
30 m2
1975